Dealerii Ford din Romania

Cel mai PROST Service autorizat Ford din Bucuresti

Cum stau cu service-ul, cum se comporta la achizitionarea masinii, la reparatiile in garantie

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Care este cel mai PROST Service autorizat Ford din Bucuresti

BDT Vest
92
25%
Colina Motors
22
6%
Romcar Motors
51
14%
Nu am avut inca de a face cu ei
180
50%
FordCSD
17
5%
 
Voturi totale : 362

Mesajde Mihai L » 19 Apr 2007, 10:08

Asgard scrie:bai razbane ...cum adica fara o argumentare...du-te tu la ei si dupa aia mai vorbim...eu si acum mai gasesc defecte la juma de an dupa ce am luat masina de la ei , care a stat la ei la reparat 4 luni


Cred ca trebuie discutat si cu asiguratorii...
Parca vad: "Aaaa... daca va duceti la BDT sa o reparati e clar, dauna totala..." :lol:
Focus. Ford Focus. Sea Grey.
2006 Ford Focus Wagon TDCi, 1.6/109 CP
Imagine
Imagine
My pictures on Flikr
Avatar utilizator
Mihai L
 
Mesaje: 10794
Membru din: 25 Apr 2006, 17:53
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus Wagon Trend CL 2006, 1.6l/109CP, Sea Grey

Mesajde ross » 19 Apr 2007, 18:00

razvan1975 scrie:Graga ross nu trebuie sa vezi acu numai conspiratii peste tot. Scopul unui sondaj este acela de a vedea care dintre service-uri este considerat ca fiind PROST in comparatie cu celelalte. Cu siguranta ca si la BDT sunt cateva puncte in plus adaugate fara o argumentare reala dar dpdv statistic este clar ca ei ocupa in momentul de fata rusinosul loc 1 in acest topic. Stai sa ajungem si noi pe la service-ul asta si mai discutam dupa aia.



Cred ca nu ai inteles. Persoana care a votat FordCSD ca service prost, NU a fost la FordCSD. Eu de asta vorbeam...
Ca iti da cineva un minus ... asta e... sunt clienti si clienti, unii poate prea pretentiosi. Dar sa iti dea cineva minus fara macar sa iti calce pragul... mi se pare de-a dreptul jenant pentru persoana respectiva.
BDT Ford
Focus MK3
Avatar utilizator
ross
 
Mesaje: 678
Membru din: 07 Noi 2006, 11:16
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford

Mesajde vane » 20 Apr 2007, 06:48

Da' poate sta omu' in Rahova si l-a deranjat distanta ! Asa ca a dat cu "-" din serva !
Aia de la Vodafone o sa dea cu "+" :D
Focus HB, 2005, 1.6 TDCI (110PS)
Avatar utilizator
vane
Member
 
Mesaje: 310
Membru din: 01 Oct 2005, 13:40

Mesajde aannyy » 07 Mai 2007, 07:45

Iata ca am ajuns si eu in sfarsit la un service Ford pentru revizia de 2.500 Km. Si programarea am avut-o la cei de la Colina. Dimineata insa am avut un mic ghinion ca am luat un cuisor si mi-a ramas masina pe pana. Am schimbat-o cu rezerva si cum ma grabeam sa nu intarzii la revizie am plecat cu pana in portbagaj. La 10 fix am facut receptia la masina si tipu m-a invitat in sala de asteptare. Uitandu-ma eu pe geam am vazut ca au si scule pentru roti si il rog pe tipu de la receptie, daca se poate, contra cost sa-mi fie facuta si pana, nu necesita decat un dop - snur ca nu stiu nicio vulcanizare prin apropiere. Imi zice ca nu crede ca se poate, ca au scule dar nu se folosesc, etc. Ma resemnez si ma pun pe asteptat. Intre timp urxca in sala si un mecanic si il rog pe asta daca poate cu pana. Imi zice ca ei nu executa decat ce le vine pe foaie de la receptie si ca in principiu se poate. Cobor inca o data acolo si il rog pe ata sa treaca in foaie si pana dar acelasi raspns. Ii zic ca am vb cu un mecanic , el se codeste ca el CREDE ca nu se poate, dupa care intervine un altul, George, si-mi spune raspicat ca daca au timp o fac si pe aia, daca nu, NU. Ei au foartee multa treaba si nu cred sa aiba timp. Cum adica nu au timp sa rezolve o masina intrata la ei in service cu programare????? De specificat si faptul ca timp de 10 min. toti mecanicii au stat rezemati de masini fara sa faca vreunul ceva iar masina mea a intrat in revizie la 1 FIX, exact la 1 ora dupa programare. Am facut revizia, nu a completat nimic, nu m-a costat nimic, nu mi-au facut nici roata, NICI NU AM SA MAI CALC PE LA EI desi pe fisa au trecut ca au verificat si presiunea la roti, care roti nu erau complete. Intre timp acasa mi-a venit si chestionarul ala de la Ford cu impresii si puncte slabe si le-am scris si lor de acest DACA AVEM TIMP>
Status loading.....99%
Avatar utilizator
aannyy
Gold Member
 
Mesaje: 996
Membru din: 24 Noi 2006, 12:50
Localitate: de pe 15 oct 2009 doar Bucuresti
Maşina: Focus 2, 2007, Hatch, 5 door, sea grey, 1,6, Tdci, 90 cp

Mesajde ella79 » 07 Mai 2007, 08:41

bine spus .le-ai completat si le-ai trimis chestionarul?ca si mie mi-a venit acasa la pitesti si daca am timp am sa-l fac . merita sa le trimitem adevaratele raspunsuri ? eu zic ca da doar pt a ne descarca .... restul nu are nici un impact .
FORD FOCUS TREND 2007, 1,6 TDCi, 90 Cp, 4 doors, MOONDUST SILVER
Avatar utilizator
ella79
Ford Freak
 
Mesaje: 186
Membru din: 18 Mar 2007, 20:02
Localitate: Bucuresti
Maşina: FORD FOCUS TREND 2007, 1,6 TDCi, 90 Cp, 4 doors, MOONDUST SILVER

Mesajde Cornel001 » 07 Mai 2007, 09:08

Va trebui sa va obisnuiti ca in service ford (nu ca in multe altele n-ar fi la fel) "clientu nostru servitoru nostru". Cine nu vrea sa se obisnuiasca, sa ma anunte si vin si eu cu 2 topoare, 3 furci, etc...
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde catanea » 10 Mai 2007, 14:25

ella79 scrie:bine spus .le-ai completat si le-ai trimis chestionarul?ca si mie mi-a venit acasa la pitesti si daca am timp am sa-l fac . merita sa le trimitem adevaratele raspunsuri ? eu zic ca da doar pt a ne descarca .... restul nu are nici un impact .

Vad ca la toata lumea, aproape, a venit chestionarul.....pe mine cred ca m-au sarit...ce le-as fi facut.... :)
Fusion 2006, 1.4 TDCi, 68 CP
Avatar utilizator
catanea
Member
 
Mesaje: 419
Membru din: 15 Aug 2006, 15:04
Localitate: Pitesti

Mesajde kosmin » 10 Mai 2007, 15:01

Si mie mi-a venit chestionarul si l-am completat. La sugestii am scris intr-un mod mai hazliu. Le-am zis ca nu am primit toate cartile de la masina... manual, carte de service, Ford Support si, de asemeana, ca sper sa "Feel the difference" dupa ce bag plicul la posta.

Dupa fix 2 zile primesc mail ca imi multumesc ca am completat balaria aia si ca imi trimit atasat manualul in format electronic.

Cand ma uit mai bine, ei mi-au trimis manualul de Fiesta...

Le-am spus ca le multumesc foarte mult pt manual, si ca o sa il trimit mai departa cuiva care are Fiesta... pt ca eu am cumparat un Focus. Si apoi le-am zis in scarba ca macar puteau sa se uite si ei la VIN si sa vada in pana mea ce masina am luat.

Imi da ala reply cu scuze... si cu manualul in format electronic... de data asta pt focus.

I-am multumit din nou si i-am zis ca as vrea totusi pe cel in format "fizic"(care se poate pastra in masina sau care poate fi citit la toaleta) pt ca in format electronic il am deja.

Nu mi-a mai zis nimic.

Niste oligofreni...
FordFocus Trend 007 / 1,6 TDCi / 90CP / H-B 5 usi / Kelp Metallic
Avatar utilizator
kosmin
Gold Member
 
Mesaje: 634
Membru din: 17 Feb 2007, 10:38
Localitate: TM
Maşina: Ford Focus MK2, 2006, 1.6 TDCi, 90 cp, Trend 007

Mesajde mariuscociorva » 10 Mai 2007, 15:04

da la ce te asteptai si eu am trimis mail la neco motors bacau sa imi trimita manual in limba romana la focus I si ei au trimis la focus II si in mail au si scris ca daca vreau sa fac un upgrade la focus II sa nu ezit sa le vizitez showroom-ul
Ford Focus 1,8 tdci
mariuscociorva
1nsane Member
 
Mesaje: 2321
Membru din: 14 Aug 2006, 18:58
Localitate: bacau

Mesajde Mihai L » 10 Mai 2007, 16:31

Trebuia sa iei legatura cu cei de la arhiva pentru ff1, cei de la vanzari nu stiu decat de ff2...
Focus. Ford Focus. Sea Grey.
2006 Ford Focus Wagon TDCi, 1.6/109 CP
Imagine
Imagine
My pictures on Flikr
Avatar utilizator
Mihai L
 
Mesaje: 10794
Membru din: 25 Apr 2006, 17:53
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus Wagon Trend CL 2006, 1.6l/109CP, Sea Grey

Mesajde stefanut » 14 Iul 2007, 15:28

din tara nu va intereseaza "cel mai prost service ford?"
ei bine , acesta este cel de la Craiova unde toti de acolo sunt gretosi si plictisiti de parca am fi noi de vina ca ei castiga doar 6 mil/ luna( dupa spusele unuia)
in schimb la valcea tratamentul este altfel..., desi sunt olteni si aia si aia.
stefanut
Incepator
 
Mesaje: 26
Membru din: 10 Iun 2007, 16:58
Localitate: Targu-Jiu

Mesajde Mihai L » 15 Iul 2007, 01:03

E greu de comparat; sunt putini cei care se duc il alte orase pentru service (ca sa compare serviciile) iar noi, cei din Bucuresti, suntem "privilegiati"; noi putem lua mai multe tepe... :twisted:
Focus. Ford Focus. Sea Grey.
2006 Ford Focus Wagon TDCi, 1.6/109 CP
Imagine
Imagine
My pictures on Flikr
Avatar utilizator
Mihai L
 
Mesaje: 10794
Membru din: 25 Apr 2006, 17:53
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus Wagon Trend CL 2006, 1.6l/109CP, Sea Grey

Mesajde catser » 16 Iul 2007, 13:48

stefanut scrie:din tara nu va intereseaza "cel mai prost service ford?"
ei bine , acesta este cel de la Craiova unde toti de acolo sunt gretosi si plictisiti de parca am fi noi de vina ca ei castiga doar 6 mil/ luna( dupa spusele unuia)
in schimb la valcea tratamentul este altfel..., desi sunt olteni si aia si aia.


zici ca ai fost multumit de cei din valcea ?
te intreb pt ca ma tenteaza sa apelez si eu la ei in caz de nevoie,cei de la mine din pitesti nu-mi inspira incredere
Fiecare popor are conducatorii pe care-i merita.
Avatar utilizator
catser
Gold Member
 
Mesaje: 851
Membru din: 04 Mai 2007, 10:33
Localitate: Pitesti
Maşina: Ford Fiesta Comfort 2007 1.25i 75CP Tango

Mesajde crysti_m » 06 Noi 2007, 23:13

stefanut scrie:din tara nu va intereseaza "cel mai prost service ford?"
ei bine , acesta este cel de la Craiova unde toti de acolo sunt gretosi si plictisiti de parca am fi noi de vina ca ei castiga doar 6 mil/ luna( dupa spusele unuia)
in schimb la valcea tratamentul este altfel..., desi sunt olteni si aia si aia.

RASPUNS GRESIT!!!!!!!
Cel mai prost service din tara este cel de la Bacau NECO MOTORS,am avut o dauna cu bara spate ,dupa ce am asteptat 3 saptamani,mi-au mai puso si zgariata,asta am constat acasa in fata blocului la lumina,la ei la service am vazut un punct alb dar am zis ca era var si nu era :( ,in alt colt era ciupita misto de tot,si era data cu marcau negru,bineinteles ca am vazut ,i-am spus directorului,si mi-a zis ca ma rezolva cand isi deschid ei vopsitoria ca momentan nu au,nici macar nu ma mai sunat de atunci si au trecu cam 4-5 saptamani ....oricum cred ca saptamana asta ma duc peste ei...concluziile le trageti voi....
FORD FOCUS TREND COLLECTION 1.6 TDCI 90 CP SEDAN__ALL BLACK
Avatar utilizator
crysti_m
Member
 
Mesaje: 447
Membru din: 07 Iul 2007, 23:45
Localitate: Bacau
Maşina: Focus 2 -2007- 1.6 TDCI 90 CP

Mesajde fasconal » 06 Noi 2007, 23:27

Cred ca avem o masina buna dar din pacate Service-uri f proaste. Citesc cam despre toate aceleasi pareri ( din pacate nu prea bune). Sunt convins insa ca toate marcile reprezentate in Romania se confrunta cu aceeasi problema.
Iata parerea mea:
In fiecare service, exista unu, doi maxim trei oameni "de calitate" pe a caror mana daca mergi esti cu sigurantza multzumit. Acestia isi fac meseria din pasiune, sunt bine platiti si scolarizati acolo unde trebuie. Restul sunt umplutura.
Am testat Ford Tg-mures, Casa Auto Brasov, BDT Vest - Crangasi, Augsburg - Bucuresti. In ordinea enumerarii dau urmatoarele note : 3, 9, 10, 9 (da' smecheri). Am vazut despre aceste Service-uri si pareri tocmai pe dos si ii cred pe cei care le-au acordat. Am avut noroc ca am gasit acea/acele persoane de calitate despre care vorbeam. (putin "trafic" de influentza).
fasconal
1nsane Member
 
Mesaje: 1471
Membru din: 05 Oct 2007, 23:37
Localitate: Tg-Mures

Mesajde crysti_m » 06 Noi 2007, 23:35

singurul lucru care NU imi place la FF2 ,este plasticul de pe portiere,in rest super multumit...daca tot ai adus vorba fasconal ;)
FORD FOCUS TREND COLLECTION 1.6 TDCI 90 CP SEDAN__ALL BLACK
Avatar utilizator
crysti_m
Member
 
Mesaje: 447
Membru din: 07 Iul 2007, 23:45
Localitate: Bacau
Maşina: Focus 2 -2007- 1.6 TDCI 90 CP

Mesajde Cornel001 » 07 Noi 2007, 21:59

amatorii de la romcar iar imi scot fire albe.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde Cornel001 » 21 Noi 2007, 21:50

Am avut in seara asta o discutie cu cineva de la serv. clienti importator si printre altele mi-au spus ca se va inaugura in per. urmatoare inca un service. n-am intrebat mai multe, dar banuiesc ca se referea la bucuresti.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde jenel » 21 Noi 2007, 23:46

Cornel001 scrie:Am avut in seara asta o discutie cu cineva de la serv. clienti importator si printre altele mi-au spus ca se va inaugura in per. urmatoare inca un service. n-am intrebat mai multe, dar banuiesc ca se referea la bucuresti.

din cate stiu si eu ROMCAR isi va mai deschide inca un service...
Ford Focus 3.5 Titanium 5 usi, 1.0 ecoboost 125cp, Candy Red, dec. 2016
Ford Focus 3.5 Titanium 5 usi, 1.5Tdci, 120cp, Frozen White, iulie 2016 (vandut)
“nu accelera mai mult decat ingerul tau pazitor poate zbura”
Avatar utilizator
jenel
Gold Member
 
Mesaje: 726
Membru din: 19 Iun 2007, 02:14
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 3.5, Titanium, 2016, 1,0, 125CP, hatch,Candy Red

Mesajde vică » 22 Noi 2007, 00:51

Cornel001 scrie:Am avut in seara asta o discutie cu cineva de la serv. clienti importator si printre altele mi-au spus ca se va inaugura in per. urmatoare inca un service. n-am intrebat mai multe, dar banuiesc ca se referea la bucuresti.


da' de ce te duci tu numai la Romcar? :?:
Live no trace
Avatar utilizator
vică
Member
 
Mesaje: 461
Membru din: 28 Aug 2006, 21:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mazda 6

Mesajde Cornel001 » 22 Noi 2007, 01:04

pai unde sa ma duc mai bine ? peste tot e la fel vad.. sau mai rau...
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde Mihai L » 22 Noi 2007, 01:07

vică scrie:
Cornel001 scrie:Am avut in seara asta o discutie cu cineva de la serv. clienti importator si printre altele mi-au spus ca se va inaugura in per. urmatoare inca un service. n-am intrebat mai multe, dar banuiesc ca se referea la bucuresti.


da' de ce te duci tu numai la Romcar? :?:


Are ciuda pe ei... Si foloseste metoda picaturii chinezesti. :lol:
Focus. Ford Focus. Sea Grey.
2006 Ford Focus Wagon TDCi, 1.6/109 CP
Imagine
Imagine
My pictures on Flikr
Avatar utilizator
Mihai L
 
Mesaje: 10794
Membru din: 25 Apr 2006, 17:53
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus Wagon Trend CL 2006, 1.6l/109CP, Sea Grey

Mesajde vică » 22 Noi 2007, 13:17

Colina ai incercat? Destul de putini s-au plans de ei, iar eu unul n-am avut nici o problema; ce-i drept am fost doar la revizii.
Live no trace
Avatar utilizator
vică
Member
 
Mesaje: 461
Membru din: 28 Aug 2006, 21:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mazda 6

Mesajde Cornel001 » 23 Noi 2007, 15:01

n-am incercat, insa din experientele altora cumulate, nu vad cum stau mai bine.

Are cineva adresa de e-mail de la ford europe ? aia unde bagi reclamatii ?
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde vică » 23 Noi 2007, 15:05

Eu in locul tau as filtra mai atent si mai mult ceea ce se scrie pe forum. :wink: Pe de alta parte, mai tembeli dacat aia nu poa' sa fie, asa ca ce ai de pierdut daca incerci?
Live no trace
Avatar utilizator
vică
Member
 
Mesaje: 461
Membru din: 28 Aug 2006, 21:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mazda 6

Mesajde Cornel001 » 23 Noi 2007, 15:44

Adica sa arunc parerile proaste si sa le retin pe alea bune. Tu te vezi ce scrii ? Sau lucrezi la colina ?

Ba uite ca poa' sa fie din cele cittite de mine.
Nu prea sunt dispus sa fac pe cobaiul.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde vică » 23 Noi 2007, 16:51

Cornel001 scrie:Adica sa arunc parerile proaste si sa le retin pe alea bune. Tu te vezi ce scrii ? Sau lucrezi la colina ?


Unde-i emoticonul ala care se da cu capul de perete? :roll: Probabil ca m-am exprimat si eu mai gaunos, dar ultimul meu reply era doar o observatie pur generala.
Adica, ceteste ce scrie p'acilea, da' foloseste-ti nene propriul cap.

Nu, nu lucrez la Colina :roll: , da' e mai simpla teoria conspiratiei....vad :x

In principiu, n-am incercat decat sa te ajut. Nici o problema, pot sa nu mai pierd timpul.
Live no trace
Avatar utilizator
vică
Member
 
Mesaje: 461
Membru din: 28 Aug 2006, 21:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mazda 6

Mesajde Cornel001 » 23 Noi 2007, 16:54

Cum sa-l folosesc ? De unde stii tu ca nu-l folosesc ? Io zic ca tu ai treaba cu teoria conspiratiei. Adica cei care scriu de rau sunt nene de la concurenta si arunca cu noroi sa le fure clientii. doh.

Daca vrei sa ajuti fa-o mai direct ca io sunt greu de cap si nu pricep la faza asta.
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

Mesajde vică » 23 Noi 2007, 17:34

Ai editat nu? :lol: Pentru ca eram hotarat sa nu-mi mai pierd timpul si sa nu mai scriu nimic aici. Ultima ta fraza, m-a facut sa ma razgandesc. :D
Hai sa lamurim pe rand:
1. n-am nici o treaba sau simpatie speciala pt vre-unul din dealeri/service-uri. Intr-un fel sau altul ii consider pe toti la fel. Ce-i drept, personal, n-am avut de-a face decat cu Colina, care mi s-au parut ok. OK, nu exceptionali! Ok, si atat. Nu lucrez la ei. Nu lucrez intr-un domeniu care sa aiba legatura cu Ford sau cu masinile in general.
2. Nu mi-am permis sa fac remarci asupra ta, cu atat mai putin sa te insult.
3. Incerc sa fiu obiectiv. Tot ce se scrie pe un forum este relativ si subiectiv. S'alea bune, s'alea rele, in egala masura.

Mai departe, faci cum vrei tu, pt ca orice sfat ti-as da ar fi subiectiv pentru tine. :wink:
Live no trace
Avatar utilizator
vică
Member
 
Mesaje: 461
Membru din: 28 Aug 2006, 21:09
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mazda 6

Mesajde Cornel001 » 23 Noi 2007, 17:42

Imi pare rau daca am sarit nitel cam sus de fund, dar dej a eram suparat / stresat . In plus :

"Nu mi-am permis sa fac remarci asupra ta, cu atat mai putin sa te insult. "
Totusi sfatul tau initial era dat ca si cum ai face o remarca negativa la adresa capacitatilor mele.
Oricum , e greu de filtrat atunci cand exista atat multe pareri bune cat si proaste.

PS am editat doar ca sa adaug ceva.

PS2 : n-are nimeni o adresa la ford europa / werke ?
Imagine
Mandru cetatean al republicii bananiere romania.
Silvio Berlusconi: Nu am nimic impotriva homosexualilor. Cu cat sunt mai multi in jurul meu, cu atat e concurenta mai mica.
Avatar utilizator
Cornel001
Membru Belit
 
Mesaje: 6779
Membru din: 16 Aug 2005, 16:40
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus2 sedan 1.6 100 28.12.2005
VIN: dealadecotnarisec

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dealerii Ford din Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login