Dealerii Ford din Romania

Serviceul reprezentantei din ungaria

Cum stau cu service-ul, cum se comporta la achizitionarea masinii, la reparatiile in garantie

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Serviceul reprezentantei din ungaria

Mesajde mirceasz » 04 Ian 2019, 12:30

In data de 02.01.2019 pe la ora 11, ne aflam in Budapesta si eram in drum spre Romania, cand martorul de la bateria s-a aprins in bord, si iesea fum de sub capota. Ne-am indreptat spre un service autorizat ford ( auto fort ford ) . Acolo am intrat si am luat legatura cu un reprezentant, totul a fost in regula, am explicat ce problema aveam si in momentul cand s-a uitat pe fereastra si a vazut masina, brusc ne-a fost spus ca Service-ul este inchis si nu a mai dorit sa discute cu noi. Am pierdut vreo 6 ore, cautand un service deschis. Pe siteul reprezentatei scria ca e deschis pana la ora 18.
mirceasz
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 04 Ian 2019, 12:21
Maşina: Ford

Re: Serviceul reprezentantei din ungaria

Mesajde hugichi » 13 Aug 2020, 18:58

Salut ce mai faci? Eu personal cred că acest lucru este foarte rar, deoarece Ford se laudă cu ceva și că, în ciuda calității mașinilor sale, că serviciile sau centrele sale de service sunt cele mai bune și ar trebui să fie active pentru orice urgență, cred că Puteți raporta acest lucru direct la sediul Ford, astfel încât să ia măsuri în această privință sau puteți preface că ați fost SEO și să faceți un articol sau o scrisoare de plângere, astfel încât să își dea seama că în centrul de servicii nu reușesc politicile lor de atenție
hugichi
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 13 Aug 2020, 18:48
Maşina: Ford


Înapoi la Dealerii Ford din Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 2 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 2 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login