Switch to full style
Sectiune dedicata exclusiv evenimentelor, adunarilor, intalnirilor, ocaziilor speciale la care sunt invitati sau au participat membrii ClubFord
Răspunde

Re: Intalniri Baia Mare

30 Mai 2016, 13:53

Nu știu de ce, pana acuma, întâlnirile se făceau în timpul săptămânii, dacă tot asa rămâne, nr vedem săptămâna viitoare marți la ce ora puteți sau dacă este mai bine în weekend, duminica viitoare sa fie lumea liberă.

Re: Intalniri Baia Mare

31 Mai 2016, 10:31

OK, atunci ramane pe data de 07.06.2015 ora 19 ,tot la vechiul loc in parcarea Kaufland in spatele bisericii,daca are altcineva alte sugestii sunt binevenite

Re: Intalniri Baia Mare

03 Iun 2016, 17:04

Ne vedem atunci, sper sa fim cat mai multi

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk

Re: Intalniri Baia Mare

03 Oct 2016, 15:03

Vai dar ce moarta este situația cu întâlnirile din baia mare.... Ori nu mai au persoanele pasiune pentru mașini ori nu le mai pasa. Păcat....

Re: Intalniri Baia Mare

13 Iun 2018, 12:38

Nimeni prin zona? La o întâlnire pe un week-end? Chiar nu mai sunt fordisti in Baia Mare?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Re: INTALNIRI BAIA MARE

15 Feb 2020, 21:14

2630_FFH scrie:nu cred ca au disparut cei cu solution crédit locataire masini Ford doar ca au lasat-o mai moale, daca se intampla ceva ,o intalnire pe undeva dati de stire.

E valabil numai pt focus sau primiti pe toata lumea.

Re: INTALNIRI BAIA MARE

15 Feb 2020, 21:19

Sebas013 scrie:
2630_FFH scrie:nu cred ca au disparut cei cu solution crédit locataire masini Ford doar ca au lasat-o mai moale, daca se intampla ceva ,o intalnire pe undeva dati de stire.

E valabil numai pt focus sau primiti pe toata lumea.


Pai eu știu că este pt toți cu forduri.... Dar nu cred ca vei avea șanse la o întâlnire cu necunoscuți. Ar fi frumos o întâlnire cu mulți posesori, undeva unde nu încurcăm parcare.
Răspunde