Switch to full style
Sectiune dedicata exclusiv evenimentelor, adunarilor, intalnirilor, ocaziilor speciale la care sunt invitati sau au participat membrii ClubFord
Răspunde

Unde se vor tine intalnirile ClubFord Cluj?

Chestionarul s-a închis pe data de 30 Sep 2011, 14:25

Iulius Mall
2
9%
Polus Center
21
91%
 
Voturi totale : 23

Intalniri lunare CLUJ

30 Apr 2010, 14:23

intalnirea lunara a ClubFord Cluj se tine in fiecare a 2-a sambata a lunii, de la ora 11 am, in parcarea Flower Time (Decathlon) de la Polus Center

Re: Intalnire MAI - CLUJ

01 Mai 2010, 19:55

o sa incerc sa vin ... sa bere .... sa ne cunoastem ;) (cu toate ca nu sunt liber in data de 8 )

Re: Intalnire MAI - CLUJ

02 Mai 2010, 08:28

Vin si eu .. daca nu ma cheama datoria in ultimul moment, cum a fost si in aprilie.

Re: Intalnire MAI - CLUJ

02 Mai 2010, 12:55

vin si eu dar poate intarzii ca lucrez sambata!

Re: Intalnire MAI - CLUJ

02 Mai 2010, 23:53

eu vin sigur, count me in (dar dati un PM de aducere aminte cu o zi-doua inainte, rogu-va tare)

Re: Intalnire MAI - CLUJ

03 Mai 2010, 14:00

Faceti loc ca vin si eu !

Re: Intalnire MAI - CLUJ

03 Mai 2010, 15:06

incerc, dar nu promit. plec la Bistrita la o nunta (nu a mea), si nu stiu daca ajung.

Re: Intalnire MAI - CLUJ

09 Mai 2010, 06:53

imi cer scuze ca n-am putut sa vin sambata - a trebuit sa-mi recuperez din Bucuresti mama, operata a n-a oara la ochi

inteleg ca v-ati strans - ceea ce e minunat; a facut careva din voi si poze?

trebuia sa discutam despre plecarea la Brasov - propun sa ne intalnim in cursul acestei saptamani, intr-o dupa-masa/seara, sa punem la punct detaliile si sa va dau afisele pentru intalnire

e ok pentru voi marti seara, la Valahia, de la ora 19:00? va rog feedback

Re: Intalnire MAI - CLUJ

09 Mai 2010, 10:56

heh, marti am un singur seminar, niciun curs, nimic altceva, si culmea... e de la 18. si chiar de as scapa la 19 (slabe sanse), tinand cont ca e pe horea si ajung in 15 minute pana pe memo sa iau bus spre manastur, tinand cont ca inca nu stiu unde e valahia asta si ca o sa mai pierd si vreo juma de ora pana acolo, cel mai devreme as ajunge la 20.

dar noh, incerc sa vin. oricum am vb un pic despre plecari si eu bag seama ca ma duc singura in 21, restul plecand abia in 22. mna, vedeti cum stabiliti si eu incerc sa ajung oricand oriunde. speram ca mama ta se simte bine, la telefon parea ok. :) sper ca n-am speriat-o cand am luat-o tare cu "na, vii la intalnire??" :D

Re: Intalnire MAI - CLUJ

09 Mai 2010, 15:38

as putea sa ajung la valahia in jurul orei 20 cam asa!

Re: Intalnire MAI - CLUJ

09 Mai 2010, 18:31

ziceam de ora 19:00 ca sa avem timp berechet sa discutam, dar putem muta intalnirea in alta zi/ la alta ora, in asa fel incat sa poata ajunge toata lumea direct interesata, ba chiar si cei care nu vin la Brasov, dar vor sa ne vedem

asadar, va rog sa veniti cu propuneri

@angie: nu-ti face griji despre cum ajungi la Valahia, avem amandoua Cosmote si minute suficiente ca sa te tin la telefon de-acasa de la tine pana ajungi, chiar si pe jos :)

Re: Intalnire MAI - CLUJ

09 Mai 2010, 18:46

heh, ai dreptate. nu stiu zau de ce imi fac atatea griji :). see ya there!

Re: Intalnire MAI - CLUJ

10 Mai 2010, 21:13

cei care va doriti cana ClubFord sau sapca ClubFord, va rog sa va inscrieti pe lista de aici, urmand sa primiti canile/sepcile prin intermediul meu, la intoarcerea de la ZCF 2010

in alta ordine de idei, cand ne vedem saptamana asta? am ridicat de la curier afisele si fluturasii, e cazul sa le impartim

Re: Intalnire MAI - CLUJ

10 Mai 2010, 22:59

maine, 20:30, unde vreti voi??

Re: Intalnire MAI - CLUJ

11 Mai 2010, 14:19

na, ne vedem azi?? sau maine, sau candva?? let me know daca va intalniti, dar pe telefon, ca la calculator azi si maine s-ar putea sa nu mai ajung. multam si ne-om vedea (cand o fi sa fie)

Re: Intalnire MAI - CLUJ

11 Mai 2010, 14:27

bine, ca sa fie o ora rezonabila pentru toata lumea: 21:00, Valahia


e ok?

Re: Intalnire MAI - CLUJ

11 Mai 2010, 19:43

cine vrea afise cu evenimentul - dintre cei care si merg la Brasov - am 8 bucati disponibile, plasabile dupa regula 'primul venit, primul servit'

pentru a pune la punct detalii referitor la plecare, propun sa tinem legatura pe forum, pe acest topic; pentru mai multa eficienta, putem povesti si pe mess (dana_bodarnea)

intalnirea din seara asta nu are loc, din lipsa de... intalnitori :)

Re: Intalnire MAI - CLUJ

12 Mai 2010, 10:05

Eu as fi venit dar am deschis forum-ul doar acum.
Si poate o buna parte din forumistii din Cluj nu au deschis forum-ul ca si mine.
E mai simplu si mai direct abordarea pe telefon.
Dana, cand mai vrei sa facem o intalnire, da-mi te rog un apel pe nr. meu de mobil 0745489702 si da-mi numerele de telefon de la Ford-isti ca ii sun eu pe fiecare - am minute nationale berechet.
Asa o sa se stranga mai multi.
Eu pana una-alta nu am coleg de camera pentru Brasov. Daca e cineva interesat, astept propuneri cu loc de cazare.

Re: CLUJ - Intalnire MAI

13 Mai 2010, 10:10

cine da o mana de ajutor la impartirea fluturasilor? am primit 100 bucati si am dat vreo 30 pana acum; ar fi minunat daca i-am imparti intre noi si i-am 'lichida' pana la sfarsitul saptamanii, in ideea ca cei care primesc fluturasii si sunt interesati sa aiba macar o saptamana sa se organizeze... sau macar sa intre pe forum si sa inceapa sa vina la intalnirile din Cluj

Re: CLUJ - Intalnire MAI

13 Mai 2010, 17:14

da-mi mie ca ii impart eu!

Re: CLUJ - Intalnire MAI

14 Mai 2010, 11:16

Asta-seara se intampla ceva ? Intalniri ? Sun ? Poate de discutat cum facem cu Brasovul ? Ca e deja ultima suta de metri.......

Re: CLUJ - Intalnire MAI

14 Mai 2010, 11:18

Diseara se intampla ceva ? O intalnire ? Sun ?
Discutii despre Brasov ? Ca e ultima suta de metri......si eu nici nu am steguletz.... **== **== **== **== **== 3:-O **== **== **==

Re: CLUJ - Intalnire MAI

14 Mai 2010, 15:29

Da, tocmai am intrat pe forum sa-ti caut nr de telefon sa te sun sa te invit :))))) Pe la 7-8. Ramane sa vedem unde anume. Hai ca iti caut numarul si te sun imediat :)

Re: CLUJ - Intalnire MAI

14 Mai 2010, 15:40

Mi-ai gasit numarul ?

Re: CLUJ - Intalnire MAI

14 Mai 2010, 15:54

da :)) am si vb cu tine.

Pt restul lumii, daca mai vrea careva sa vina (dintre cei ale caror nre nu le am) in seara asta la intalnirea CF, sunati-l pe misu (nr lui e pe pagina 1) sau vreun alt clubfordist cunoscut sau pe mine (0729 236 958). Incerc sa nu uit, totusi, sa postez locul si ora exacta in momentul in care se hotaraste ceva. (preferabil inainte de meeting :D )

Re: CLUJ - Intalnire MAI

14 Mai 2010, 17:48

Mna, la 8 la Valahia daca vreti sa veniti si n-ati fost anuntati. Si cine vrea sa fie anuntat si de intalnirile astea surpriza, sa lase un nr de telefon, o treaba. Sara faina!!

Re: CLUJ - Intalnire MAI

15 Mai 2010, 10:17

Cand ramaneti in pana de stickere anuntati-ma ca va aprovizionez eu! Ca mai am cateva sute de stickere.

P.S. Fain merje forumul asta! Stai juma de zi sa se incarce o pagina :(

Re: CLUJ - Intalnire MAI

15 Mai 2010, 13:06

Daca ai cumva din alea cu clubford.ro lungi, sa stii ca mi-ar mai trebui vreo 2. Sau vreo 20, de fapt... tocmai am avut o idee... :D (misu, cum mi-ar sta cu dungi din clubford.ro pe capota??) :))

Re: CLUJ - Intalnire MAI

16 Mai 2010, 09:27

Nu sunt din alea lungi, sunt din cele rotunde.
:-? Dar daca vrei poti sa faci dungi si din stickere din astea! 8-}

Re: CLUJ - Intalnire MAI

16 Mai 2010, 18:49

:)))) Da, ar fi o idee ;))

Lasa ca poate-mi trece (ideea) pana fac rost de atatea autocolante :))
Răspunde