Intalnirile membrilor ClubFord

Întâlniri BAIA MARE - **NOUTĂŢI**

Sectiune dedicata exclusiv evenimentelor, adunarilor, intalnirilor, ocaziilor speciale la care sunt invitati sau au participat membrii ClubFord

Moderatori: requiem, Reprezentanti regionali

Întâlniri BAIA MARE - **NOUTĂŢI**

Mesajde remus_u » 08 Ian 2012, 14:07

Pentru început trebuie sa îi mulţumim Danei pentru sprijinul acordat în tot ce a însemnat întâlnire a fordiştilor în Baia Mare...
Săptămâna viitoare, adică pe 17 decembrie când ne vom întâlni vom alege şi RR. Sunt invitaţi şi cei care nu au fost până acum, şi cei care nu au mai venit din diverse motive. Ţînând cont că ar fi ultima întâlnire din acest an, ar fi frumos să fim în număr cât mai mare. Poate facem şi o mişcare de Revelion... cine ştie...
ps. sunt aşteptaţi şi cei din Satu Mare. La ora 19 în parcarea de la kaufland (lângă biserică).

Toate cele bune.
Remus
Avatar utilizator
remus_u
Incepator
 
Mesaje: 50
Membru din: 23 Iul 2008, 17:17
Localitate: Baia Mare
Maşina: FORD FOCUS, 2005, 1.6, 90 c.p.

Re: Întâlniri BAIA MARE - **NOUTĂŢI**

Mesajde dbodarnea » 13 Ian 2012, 10:58

salutare Remus, salutare tuturor din Baia Mare - chiar daca salutul meu este putin intarziat; ma bucur ca tineti legatura, unii chiar si in afara intalnirilor lunare :)

n-am mai avut ocazia sa trec prin Baia Mare, dar cu siguranta ca va veni, si-atunci am sa-mi doresc sa trec sa va vad

pana una-alta, va doresc un an bun si care sa va mearga la suflet
Ford Fiesta, 1.3, CJ 11 URA
Avatar utilizator
dbodarnea
Gold Member
 
Mesaje: 664
Membru din: 23 Iul 2007, 05:59
Localitate: Cluj-Napoca
Maşina: Ford Fiesta, 2006, 3 usi, bleumarin, 1.3, 44 kW

INtrebare

Mesajde raul_bogdan » 14 Feb 2012, 22:17

Se mai fac intalniri ale clubului ford din BAIA MARE ??
Astept raspuns Va multumesc !
MM 08 JYU
Avatar utilizator
raul_bogdan
Incepator
 
Mesaje: 34
Membru din: 20 Apr 2010, 20:13
Maşina: Ford Mondeo mk3 2.0tddi

Re: Întâlniri BAIA MARE - **NOUTĂŢI**

Mesajde p_vlad17 » 25 Iun 2012, 08:10

salutare tuturor.
as propune o intalnire a tutror din clubul ford din nou in Baia Mare. au mai aparut lucruri noi, modele noi, probleme noi.
astept raspunsuri.

merci V
Ff3 1.6 125 HP
p_vlad17
Incepator
 
Mesaje: 16
Membru din: 07 Mai 2012, 07:53
Maşina: Ford


Înapoi la Intalnirile membrilor ClubFord

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 32 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 32 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login