Intalnirile membrilor ClubFord

Intalnire IASI - posesori de FORD MONDEO

Sectiune dedicata exclusiv evenimentelor, adunarilor, intalnirilor, ocaziilor speciale la care sunt invitati sau au participat membrii ClubFord

Moderatori: requiem, Reprezentanti regionali

Intalnire IASI - posesori de FORD MONDEO

Mesajde Tony_Mondeo » 06 Iul 2013, 14:13

Salutare,
am deschis acest topic in dorinta de a ne cunoaste ( masinile ) si a ne ajuta mai usor atunci cand este vorba despre FORD MONDEO.
Aici se pot cere opinii,detalii sau ajutor,direct de la persoane care au acest tip de masina,raspunsul fiind unul mai exact si prompt.
Desi la intalnirile care se organizeaza in Iasi nu se prezinta membrii acestui club ( cu cateva exceptii ) ma gandesc ca poate asa, din dorinta de afla lucruri noi, ne vom intalni mai multi.
Este bine sa facem o lista cu modelul masinii si detalii despre ea,gen culoare si motorizare si care doreste,cu date de contact...
!!! CINE DORESTE, POATE ADAUGA SI POZE !!!
Rog persoanele care se inscriu sa copie lista la fiecare adaugare pentru a ramane compacta.
Asadar,o sa incep eu primul,daca tot am deschis acest topic !

FORD MONDEO MK3 2.0 TDCI 115 cp,2004 - IS 77 TNY - alb ( 0753920951 / YM : tony71uly )
( "_" ) Nu fura ... guvernul uraste competitia !!!
Avatar utilizator
Tony_Mondeo
Ford Freak
 
Mesaje: 235
Membru din: 08 Aug 2009, 18:48
Localitate: Iasi
Maşina: FORD MONDEO > 2008, 1997 TDCI - 103kw - 143 cp
VIN: wf0dxxgbbd8r47070

Înapoi la Intalnirile membrilor ClubFord

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 9 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 9 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login