Switch to full style
Dezmembrari, unde, cum, ce?

Reguli forum

Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Structura categoriei a suferit modificari, atentie unde initiezi topicul/subiectul!

Topicurile de la fosta sectiune Tuning si accesorii auto vor fi mutate in fosta sectiune Piese de schimb, acum intitulata Piese de schimb, de tuning si accesorii auto. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat!
Subiect închis

dezmembrari Ford Fiesta piese SH

24 Apr 2009, 16:25

salutare
doresc sa stiu pe unde gasesc in bucuresti un parc auto cu fieste dezmembrate, pentru a `mi alege diverse piese ...

poate gasesc un parbriz cu degivrare - ca nu l`am mai schimbat ..
poate gasesc un furtun din ala GROS care duce gazele spre turbina ...ca mi s`a rupt..
poate gasesc un proiector ceata - dreapta fata - ca al meu e cam urat (a intrat apa in el: pe unde? nu `s...si cred ca rugineste...)
poate iau si jantele de pe alta !? ..

*am cautat pe forum si NU am gasit un topic sa se refere la dezmembrari auto pentru masinuta : FIESTA !

multam fain !

Re: dezmembrari Ford Fiesta piese SH

24 Apr 2009, 17:14

Chiar astazi am observat o reclama pe care ne-a servit-o google aici pe forum: http://www.alodezmembrari.ro
Poate te ajuta cu ceva.

Re: dezmembrari Ford Fiesta piese SH

24 Apr 2009, 20:30

da, am cautat pe google si am sunat 2 tipi ...nu aveau ce imi trebuie !

Re: dezmembrari Ford Fiesta piese SH

25 Apr 2009, 18:07

te-am redirectionat catre subsectiunea de "Dezmembrari" de pe forum, poate totusi gasesti ceva pe-aici

Re: dezmembrari Ford Fiesta piese SH

25 Apr 2009, 22:40

multam fain ...cautasem si nu gasisem !

Re: dezmembrari Ford Fiesta piese SH

01 Mai 2009, 10:40

Nici eu nu gasesec sectiunea dezmembrari

Re: dezmembrari Ford Fiesta piese SH

15 Oct 2009, 17:32

ai gasit furtunul ???
am eu cate vrei dar sunt la ct
Subiect închis