Switch to full style
Dezmembrari, unde, cum, ce?

Reguli forum

Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Structura categoriei a suferit modificari, atentie unde initiezi topicul/subiectul!

Topicurile de la fosta sectiune Tuning si accesorii auto vor fi mutate in fosta sectiune Piese de schimb, acum intitulata Piese de schimb, de tuning si accesorii auto. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat!
Subiect închis

cumpar bara spate ff2 avariata

04 Noi 2007, 23:42

dupa cum zice si titlul, sunt interesat de o bara fata si o bara spare pt focus 2, poate si-a schimbat cineva pe casco :D . nu sunt interesat de bari in stare perfecta. pot fi crapate, rupte, etc.
Ultima oară modificat de zero_patru_hol pe 29 Dec 2007, 02:58, modificat 1 dată în total.

15 Noi 2007, 03:55

Dar daca se schimba pe casco , bara nu ramane in service sau ceva de genu asta? Caci in cazul asta as putea sa te ajut cu o bara care inca mai merge pusa pe masina. Are doar doua chestii rupte pe mijloc unde sunt acei trei "dintzi".

19 Noi 2007, 22:33

din cate stiu eu bara o poti lua acasa. daca poti sa ma ajuti mai tinem legatura.

22 Noi 2007, 22:30

Lasa-mi o adresa de mail sau de mess unde sa iti trimit poze cu bara sa vezi cum arata.

23 Noi 2007, 01:24

zero_patru_hol@yahoo.com - mess sau mail, cum doresti.

29 Dec 2007, 02:59

are cineva o bara spate lovita.....???

25 Ian 2008, 00:55

Daca te mai intereseaza am eu bara noua, la 360 lei. Originala.

Re:

18 Iun 2008, 19:40

bara spate ff2 2005 .crapata langa stopul de ceata cca 6 cm

Re: cumpar bara spate ff2 avariata

18 Iun 2009, 10:42

bara focus fara deflectorul ala nevopsit

ieftin ca braga

spate aproape perfecta :)

neagra
Subiect închis