Scrap yard

cumpar parbriz de fiesta 2002

Dezmembrari, unde, cum, ce?

Moderatori: DGAlexandru, verga_Cip

Reguli forum
Ai dreptul sa deschizi 1 topic/subiect per sectiune, cu posibilitatea de a crea unul nou doar dupa ce l-ai inchis pe cel activ/deschis.

Ai dreptul sa postezi un mesaj de "UP" doar la 3 zile de la ultimul mesaj scris in topicul/subiectul tau, indiferent daca acesta e "UP" sau nu.

Structura categoriei a suferit modificari, atentie unde initiezi topicul/subiectul!

Topicurile de la fosta sectiune Tuning si accesorii auto vor fi mutate in fosta sectiune Piese de schimb, acum intitulata Piese de schimb, de tuning si accesorii auto. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat!

cumpar parbriz de fiesta 2002

Mesajde altauprieten » 07 Sep 2007, 17:39

Salutare

Binevoitorului care a dezmembrat sau celor care au variante de a aduce convenabil piese originale sau aftermarket compatibile Ford - rog pret si posib pt una buc parbriz Fiesta 2002.

PS sunt interesat si de altele pt ac masina: bara spate , diverse...

va sunt accesibil via pm, email sau messgr.

altauprieten - radu
Ex Ford Focus 2
Avatar utilizator
altauprieten
Ford Freak
 
Mesaje: 166
Membru din: 17 Mai 2007, 13:45
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 2 TDCI // B-65-TGZ
VIN: WF05XXGCD55M11110

Mesajde titocus » 07 Sep 2007, 18:38

Pret bun la parbriz gasesti la Gimarom.
Cere o oferta pt. restul la ford_mazda sau Forcar.
Mondeo 3 TDDi, Aquamarine Frost Pearl M/S
Focus 1 1.6 16V, Pacific Green
Mondeo 4 EcoBoost
Focus 3 TDCi
*Ce fac pe acest forum este in totalitate benevol, fara vreun beneficiu.*
Avatar utilizator
titocus
1nsane Member
 
Mesaje: 13312
Membru din: 12 Iun 2006, 15:46
Localitate: Cluj-Napoca
Maşina: Mondeo 3 TDDi, Focus 1.6 16V, Mondeo 4 EcoBoost, Focus 3 TDCi

multam de sfat -astept si pe altii cu ~

Mesajde altauprieten » 13 Sep 2007, 02:31

salutare

multam de recomandare pt parbriz. am verif: la G!rom e un parbriz simplu ( aftremarket - fara incalzire) la 415 lei, la forc@r ( original Ford - tot simplu..) e aprox 500 lei. ramane sa ma hotarasc.. pt ca aparent mai am de bagat bani si in alte piese.. ex: am tras cu atentie, dar ferm de clapa de deschis capota...si am ramas cu ea in mana. am c-dat la forc@r ...clapeta e 20 lei, dar kitul = axul pe care e prinsa e peste 100 lei...si asa ca ROG :roll: heeelp de la cineva care are variante mai convenabila sa dea un semn = PM cu oferta / sursa de asa ceva.

Mai caut bara spate - dintr-o bucata pt ac Fiesta 2002.

Multam binevoitorilor si celor pe faza care sa imi dea un sfat bun.

Altauprieten
Ex Ford Focus 2
Avatar utilizator
altauprieten
Ford Freak
 
Mesaje: 166
Membru din: 17 Mai 2007, 13:45
Localitate: Bucuresti
Maşina: Focus 2 TDCI // B-65-TGZ
VIN: WF05XXGCD55M11110


Înapoi la Scrap yard

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 6 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 6 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login