Reclame

Navigatie Dedicata FORD GPS/DVD/Bluetooth/TV 449.99 EURO

Toate subiectele in care nu s-a scris de 3 luni (15.02.2008)
Pentru prestatori de servicii, dealeri, magazine piese auto, etc

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Navigatie Dedicata FORD GPS/DVD/Bluetooth/TV 449.99 EURO

Mesajde intel23 » 23 Iun 2009, 16:29

Deci ! O VEEEEEENIT!!!! Dupa lungi asteptari (aproape 2 luni) , pt. ca m-am ambitionat sa mi-o aduca cineva din China... sa nu o iau de aici... O VEEEEEEENIT ! ieri a montat-o un electrician , dar fara antena TV si europlate numberu cu camera... maine in schimb le va monta si pe restu si voi face atunci poze si voi filma fericitul enveniment. :-)

Se comporta super !

minusuri:
- are 3 culori de thema (rosu / verde / albastru) , normal ca alegi rosu ca asa e tot bordul masinii , fundalul la ceas ramane albastru indiferent de ce tema alegi... pe tema albastra arata bine dar nu se incadreaza cu restul masini
- lipseste marginea aia cromata ce era de bun gust... defapt nu mai e loc de ea... ecranul mi se pare IMENS.
- in timpul zilei se vede bine , noaptea face foarte tare lumina si e deranjant daca conduci... i-ar trebuii un light sensor pt. a schimba automat contrastul la lasarea intunericului... e destul de complicat in timp ce conduci sa intrii in Meniu -> LCD Adjust -> Contrast etc...

Revin maine cu mai multe! Numarul cu camera e foarte calitativ si navigatia destul... !!! Are multe functii pt. banii estia chiar merita ! Ganditi-va cat ar fi costat cu dotariile astea direct de la reprezentanta...

PS - pt. ce ce nu au citit posturile mai vechi... am comandat varianta asta: http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=944
si http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=910
proud owner of:
Ford Sierra 1984 - 2000cmc
Ford KA 1997 - 1300cmc
Ford Mondeo 2007 MK4 - 1.8tdci
Ford Edge Sport 2016 - 2000cmc
Avatar utilizator
intel23
Ford Freak
 
Mesaje: 126
Membru din: 10 Iun 2006, 15:28
Localitate: Arad
Maşina: Ford Edge Sport
VIN: 2FMTK4A35GBB07265

Înapoi la Reclame

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron

Cine este conectat

În total există 1 utilizator conectat :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 1 vizitator (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login