Reclame

WDS functional in jud Suceava,loc Siret!

Toate subiectele in care nu s-a scris de 3 luni (15.02.2008)
Pentru prestatori de servicii, dealeri, magazine piese auto, etc

Moderatori: KomandantuR, adicristea

WDS functional in jud Suceava,loc Siret!

Mesajde fordSV » 11 Sep 2007, 00:46

Pentru cei interesati sa-si rezolve probleme ivite la masina si care implica folosirea WDS -ului exista disponibil eventual si/prin ajutorul subsemnatului acces la WDS (contra cost,bineinteles la proprietarul service-ului si implicit al WDS-ului! :D ).Relatii pe MI sau la telefon 0720522498 direct la proprietar.
"CLIENTUL NU ARE CE CAUTA IN SERVICE,ESTE IN INTERESUL LUI!"
FORD MONDEO MOD 2004,TDCI 131CP
fordSV
Ford Freak
 
Mesaje: 120
Membru din: 04 Ian 2007, 15:01
Localitate: SUCEAVA

Mesajde verga_Cip » 11 Sep 2007, 10:01

Ce inseamna contra-cost...si vesnica intrebare a romanului: NOU CE NE IESE!??! :lol: ... altfel "tradus" ... ce reducere se aplica pt. membrii clubului???
Avatar utilizator
verga_Cip
1nsane Member
 
Mesaje: 12705
Membru din: 17 Apr 2006, 11:04
Localitate: Bacau
Maşina: Ford Focus Mk2 2.0 TDCi 100 kw 2005

WDS

Mesajde fordSV » 11 Sep 2007, 21:42

Salut!Pai eu nu fac decit oficiul de a anunta ca exista un asemenea aparat la Siret si e perfect functional(testat de subsemnatul pe masina mea pe post de cobai).Dupa cite stiu,o diagnoza incepe de pe la 50 lei in sus,in functie de ce se mai gaseste pe masina si daca eventualele defecte se doresc a fi inlaturate sau nu,in orice caz omul nu e cu nasul pe sus si e absolut uman la preturi,are un mic service si magazin de piese,si poate aduce chiar si piese de Ford la comanda cu preturi bune.Daca ar fi WDS_ul meu,in primul; rind m-as lasa de job-ul actual si in al doilea rind,toti membrii forumului ar beneficia de o prima diagnoza gratuita,si apoi ca de obicei totul cu reducere... :D .
"CLIENTUL NU ARE CE CAUTA IN SERVICE,ESTE IN INTERESUL LUI!"
FORD MONDEO MOD 2004,TDCI 131CP
fordSV
Ford Freak
 
Mesaje: 120
Membru din: 04 Ian 2007, 15:01
Localitate: SUCEAVA


Înapoi la Reclame

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Cine este conectat

În total există 1 utilizator conectat :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 1 vizitator (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login