Feedback . Reclamaţii . Sugestii . Arhivă

Ford masina suprema!?

Moderator: Automatistul

Ford masina suprema!?

Mesajde ddi77 » 11 Iun 2015, 11:32

Constat ca moderatorii sectiunii au anumite fobii legate de scrierea denumirii si a altor marci, deoarece observ ca tot sterg scrieri ce contin, de exemplu, trimiteri catre sisteme sau tehnologii introduse de alte marci sau anumite intrebari adresate utilizatorilor acestui forum.

De asemenea, discutarea achizitionarii unei masini/marci e aberant, absurd sa se desfasoare in lipsa unei comparatii cu alte marci! Avind in vedere ca la un moment dat se facea recomandarea de a reveni la subiect.

In concluzie, propun o zona libera in care sa putem pune intrebari, face trimiteri si catre alte marci, respectiv sisteme ale acestora "fara cenzura".
Avatar utilizator
ddi77
1nsane Member
 
Mesaje: 4510
Membru din: 29 Mai 2014, 19:18
Maşina: Ford Diesel Turbo

Re: Ford masina suprema!?

Mesajde DGAlexandru » 11 Iun 2015, 13:16

Exista o astfel de zona - Versus.

In cadrul unui topic in care se vorbeste de ex. de achizitia unui FF3 SH sa vorbesti de achizitia unui alt model - chit ca e Ford sau e de la alt fabricant, e OFFTopic. La fel si cu topicurile in care se vorbeste despre facilitati / lipsuri / pareri / probleme / zgomote / greierasi / etc al unui model.
---------------Tel: 0722.120.128 / 0741.741.608 - Alexandru - Bucuresti---------------
--- !!! --- MP / PM dezactivat --- !!! ---

Imagine
Avatar utilizator
DGAlexandru
 
Mesaje: 8406
Membru din: 14 Feb 2008, 12:42
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mondeo 4 HatchBack, TITANIUM X, 2.0 TDCi 143cp, AT6, Thunder Metallic, 05.2008

Ford Focus - Simply the best - E bine domni moderatori?

Mesajde ddi77 » 11 Iun 2015, 13:31

Constat ca moderatorii sectiunii au anumite fobii legate de scrierea denumirii si a altor marci, deoarece observ ca tot sterg scrieri ce contin, de exemplu, trimiteri catre sisteme sau tehnologii introduse de alte marci sau anumite intrebari adresate utilizatorilor acestui forum.

De asemenea, discutarea achizitionarii unei masini/marci e aberant, absurd sa se desfasoare in lipsa unei comparatii cu alte marci! Avind in vedere ca la un moment dat se facea recomandarea de a reveni la subiect.

In concluzie, propun o zona libera in care sa putem pune intrebari, face trimiteri si catre alte marci, respectiv sisteme ale acestora "fara cenzura".


Poate pe asta nu-l mai stergeti!
Ultima oară modificat de DGAlexandru pe 11 Iun 2015, 14:13, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment pt. deschidere topic in sectiunea gresita & deschidere topic pe o tema ce se discuta deja in alt topic (culmea, deschis tot de dvs).
Avatar utilizator
ddi77
1nsane Member
 
Mesaje: 4510
Membru din: 29 Mai 2014, 19:18
Maşina: Ford Diesel Turbo

Re: Ford Focus - Simply the best - E bine domni moderatori?

Mesajde Huffy » 11 Iun 2015, 14:02

Am impresia ca te indrepti catre un avertisment.
Nu are nimeni nimic cu tine sau cu faptul ca despre Ford se scriu si lucruri de rau. Nu de asta s-au sters unele postari si nu de asta nu se permite off-topic.
Te rog sa citesti regulamentul acestui forum.

Am sa mai las putin topicul asta, dupa care evident se va sterge (dar nu pentru ca am avea ceva cu tine sau pentru ca ai scris ceva urat despre Ford ;) ).
Avatar utilizator
Huffy
 
Mesaje: 4692
Membru din: 07 Iun 2005, 19:51
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford

Re: Ford Focus - Simply the best - E bine domni moderatori?

Mesajde ddi77 » 11 Iun 2015, 14:07

Huffy scrie:Am impresia ca te indrepti catre un avertisment.


Sa inteleg ca trebuie sa-mi cumpar statie? =))

Acum serios, avertisment de ce? Am observant ca unii bat cimpii cu gratie la off-topic si nu se sterge nimic.
Nu se aplica aceleasi reguli tuturor?

LE: Am citit regulamntul, iar postarile sterse (nu doar ala mele) consider ca nu-l incalcau, doar in situatia in care nu vorbim si scriem in aceeasi limba!
Avatar utilizator
ddi77
1nsane Member
 
Mesaje: 4510
Membru din: 29 Mai 2014, 19:18
Maşina: Ford Diesel Turbo


Înapoi la Feedback . Reclamaţii . Sugestii . Arhivă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 2 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 2 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login