Feedback . Reclamaţii . Sugestii . Arhivă

Vreau sa mi se stearga contul de utilizator !

Moderator: Automatistul

Vreau sa mi se stearga contul de utilizator !

Mesajde Alex Focus » 28 Mai 2010, 17:45

Probabil va intrebati de ce ???

Pai motivele ar fi urmatoarele :

1 . Este cel mai plictisitor forum pe care l-am intalnit pana acum , deschizi un topic nou , pui o intrebare la obiect si astepti o saptamana sa-ti raspunda cineva ...
2 . Pe acest forum se gasesc cele mai IDIOATE topicuri , pline de intrebari prostesti cum ar fi : Cand schimb uleiul se recomanda sa schimb si filtrul ??? =))
3 . Atitudinea moderatorilor este cam de rahat , am deschis un topic despre uleiul Motul si la nici 30min se trezeste unul sa-mi spuna ca sunt multe alte topicuri despre acest subiect . Ma apuc caut , si ce-i drept gasesc multe informatii despre ulei dar nimic despre motul .
4 . Forumul are o interfata mai mult decat dificila !!! TE INCURCI IN TOT FELUL DE SUBCATEGORII ...
5 . Pe forum se poarta dialoguri de genul " Fiecare de ce-l doare " adica unul pune o intrebare si primeste un raspuns care nu are nici o legatura cu intrebarea .

Si ar mai fi cateva , dar degeaba le scriu ...

Acestea fiind spuse va rog sa-mi stregeti contul de utilizator si sa ma scuzati ca v-am deranjat din somn !
Alex Focus
Incepator
 
Mesaje: 65
Membru din: 26 Mai 2010, 13:06
Maşina: Ford Focus sedan
VIN: WF04XXWPD45M49104

Re: Vreau sa mi se stearga contul de utilizator !

Mesajde adicristea » 28 Mai 2010, 17:58

Cel mai simplu ar fi sa stegeti din lista dvs adresa http://www.clubford.ro. Desi nu inteleg ce v-a suparat asa tare. M-am uitat pe cele 4 mesaje ale dvs, 2 sunt cu recomandarea utilizarii uleiului Motul si unul cu "ce ati schimbat la Focus".

Iar in topicul deschis ati gresit. Reproduc din topic:

Eu folosesc MOTUL specific Ford 913B / 5W30 si il schimb tot timpul pe la 13000 .

Stie cineva un ulei mai bun ?


Asa cum alexandrusavu bine a spus, discutii despre ulei sunt o multime. Era discutie despre uleiul Motul? Pai specificati in tilu ca de aia e titlu, sa se inteleaga despre ce e vorba.

Poate va razganditi. Si daca va razganditi, cititi, va rog, regulamentul. Si apoi va dorim navigare placuta. In caz contrar, va multumim si ne pare rau!

Adi

PS. Si asta se inchide, considerati ca am luat aminte de dorinta dvs.
\\\ Cumpara "romaneste"! Salveaza-ti slujba! ///
Nu fi zmeu, s-ar putea sa zbori!
Nemulţumirile oamenilor nu vin din ceea ce li se întâmplă, ci din diferenţa dintre ceea ce li se întâmplă şi aşteptările lor. ™Ciugu®
Imagine
Avatar utilizator
adicristea
 
Mesaje: 6109
Membru din: 18 Ian 2008, 13:01
Localitate: Reading, UK
Maşina: Citroen C4 Picasso 1.6 eHDI
VIN: 00000000000000000


Înapoi la Feedback . Reclamaţii . Sugestii . Arhivă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 3 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 3 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login