Răspunde

Optiune ,,Urmarire discutie pe mail''

29 Ian 2011, 18:00

Salutare tuturor. Cu toate ca sunt mai nou pe club ford, am experienta pe alt forum auto. Am observat ca aici nu exista optiunea de urmarire a discutiilor prin mail. Adica in momentul in care participi la o discutie intr-un topic sa ai optiunea sa bifezi ,,Vreau sa urmaresc acest subiect prin mail''. In momentul de fata primesc mail doar la PM iar daca vreau sa vad daca a raspuns cineva intr-un topic in care am postat si eu trebuie sa intru pe topicul respectiv sau sa intru pe forum si sa vad mesajele proprii. Mi se pare mult mai comod sa primesc un mail care sa specifice ca s-a postat in topicul respectiv la fel cum primesc si la PM. Este posibil sa fie si sa nu imi fi dat eu seama, sa se numeasca altfel sau sa fie in alta parte aceasta optiune. Numai bine

Re: Optiune ,,Urmarire discutie pe mail''

29 Ian 2011, 18:09

Optiunea se numeste "Aboneaza-te", la subsilver2 o gasesti in stanga-sus, sub titlul topicului. La prosilver in partea de jos, unde scrie "Indexul forumului", "Pune semn de carte", etc

Instiintarea te va avertiza ca s-a postat in topicul respectiv de la ultima ta vizita.

Re: Optiune ,,Urmarire discutie pe mail''

29 Ian 2011, 18:12

Mda, acum am vazut. Multumesc pt raspuns!

Re: Optiune ,,Urmarire discutie pe mail''

29 Ian 2011, 18:13

Ptr putin.
Răspunde