Feedback . Reclamaţii . Sugestii . Arhivă

Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Moderator: Automatistul

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde NOBEL » 17 Apr 2011, 22:51

maxshop Descendet A lui Tepes, este atat de greu de inteles... :-" (scrie asta si in semnatura)
era vorba de o revenire intr-o luni...care luni? :-??
maxshop=SHOPING LA MAXIM...URAAAA :D
NOBEL
Member
 
Mesaje: 296
Membru din: 02 Iun 2010, 17:21

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde maxshop » 17 Apr 2011, 23:08

omule s au vandut demult , mai sunt 4 seturi disponibile ce altceva mai doresti ? Vrei sa facem o poza impreuna ? ... Vrei jante in targuri gasesti ... Semnatura e pusa dupa povestile astea ... Aici gata cu jantele pt oameni plangaciosi ... Mergi la targ la 300 euro ... Sunt destule.
Have a nice life !!!
Avatar utilizator
maxshop
Gold Member
 
Mesaje: 636
Membru din: 30 Ian 2010, 18:09
Localitate: Hunedoara
Maşina: Audi A4 - 2007

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde NOBEL » 17 Apr 2011, 23:14

Am vazut ca mai ai jante al vanzare, mi-ai oferit si mie un set intr-un topic cu ceva timp in urma si vad ca oferi si la altii...fitzar capu sa-tzi fie...dai lovelele baiatului inapoi sau iti iei lumanari din ei?...
Care drac mai cumpara de la tine dupa povestea asta?

Apropo de preturi, pe aici prin ,,sat.. la mine se gasesc jante cu anvelope mai bune ca ale tale cu 100 eu
NOBEL
Member
 
Mesaje: 296
Membru din: 02 Iun 2010, 17:21

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde maxshop » 17 Apr 2011, 23:26

cine vrea ..mai sunt si voi aduce in continuare ..ai cumparat de la mine si nu ai fost multumit ? NU ? vrei recomandari aici de la colegi ?...am promis moderatorilor ca nu ma mai murdaresc sa raspund ...dar sunt altii care degeaba bat din clanta ....cautati va jante la 300 400euro ..daca nu va convine la 900 lei ....mergeti la targuri ... am oferit preturi extrem de bune fata de orice piata second in romania pe acest site ..cine nu a dorit trimise prin curier a venit personal sa le ia si totul a fost ok .... acum sa va vad cine doreste jante la magazin cu voi .... bine faci rau primesti .... .mai scuteste ma ; jante aici pe net nu mai vedeti voi astia gainari .


...ps ..omul care considera Ford ul un FAIL..ce sa mai zic ...pretentii ....limbaj de copil de MIRC ce ai...si daca se gasesc la 100 euro de ce nu ti cumperi ???.....faci doar reclama sau ce ? povesti ce om cu bulina in geam !!
Have a nice life !!!
Avatar utilizator
maxshop
Gold Member
 
Mesaje: 636
Membru din: 30 Ian 2010, 18:09
Localitate: Hunedoara
Maşina: Audi A4 - 2007

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde NOBEL » 17 Apr 2011, 23:30

sictir
NOBEL
Member
 
Mesaje: 296
Membru din: 02 Iun 2010, 17:21

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde maxshop » 17 Apr 2011, 23:31

vorba de spargator de seminte ...
Have a nice life !!!
Avatar utilizator
maxshop
Gold Member
 
Mesaje: 636
Membru din: 30 Ian 2010, 18:09
Localitate: Hunedoara
Maşina: Audi A4 - 2007

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde NOBEL » 17 Apr 2011, 23:32

comerciant de 2 lei
NOBEL
Member
 
Mesaje: 296
Membru din: 02 Iun 2010, 17:21

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde Mihai L » 17 Apr 2011, 23:34

Discutiile au cam degenerat. Daca nu aveti argumente mai bine incheiati.
Focus. Ford Focus. Sea Grey.
2006 Ford Focus Wagon TDCi, 1.6/109 CP
Imagine
Imagine
My pictures on Flikr
Avatar utilizator
Mihai L
 
Mesaje: 10794
Membru din: 25 Apr 2006, 17:53
Localitate: Bucuresti
Maşina: Ford Focus Wagon Trend CL 2006, 1.6l/109CP, Sea Grey

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde maxshop » 17 Apr 2011, 23:38

scuze ...am fost provocat ; nu se va ma intampla
Have a nice life !!!
Avatar utilizator
maxshop
Gold Member
 
Mesaje: 636
Membru din: 30 Ian 2010, 18:09
Localitate: Hunedoara
Maşina: Audi A4 - 2007

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde LucianMarius » 18 Apr 2011, 09:39

@maxshop: Eu cand vad o parte din bani macar?
am promis moderatorilor ca nu ma mai murdaresc sa raspund

Uau! Cu banii mei cu ramane? Am pierdut garantia, asa-i? :))

@admini: Ce decizie s-a luat? Au trecut 2 saptamani de atunci, nu am mai vazut nici un ban inapoi. Am impresia ca au avut loc destule discutii prin mesaje private.

Numai bine, sanatate.
LucianMarius
Incepator
 
Mesaje: 70
Membru din: 24 Feb 2008, 11:38
Localitate: Cluj-Napoca
Maşina: Ford Focus Hatchback 2002 1.6 benzina, 101 CP

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde LucianMarius » 18 Apr 2011, 10:00

am oferit preturi extrem de bune fata de orice piata second in romania pe acest site

Ai oferit pe niste poze, realitatea era alta.
bine faci rau primesti

Da, e de cacao lumea in care traim...asta ziceam si eu. Nu fi suparat, eu, curierul si Goratiu stim cel mai bine ca tu esti un om corect si de incredere.
jante aici pe net nu mai vedeti voi astia gainari

Pacat, acum cand vroiam sa achizitionez niste jante pe 16" de la tine. :( Dar daca tu nu mai vinzi la "gainari" si "plangaciosi" care iti baga 200 RON in buzunar...
LucianMarius
Incepator
 
Mesaje: 70
Membru din: 24 Feb 2008, 11:38
Localitate: Cluj-Napoca
Maşina: Ford Focus Hatchback 2002 1.6 benzina, 101 CP

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde white shark » 18 Apr 2011, 11:15

cel mai bine ar fi sa-l dati afara din clubul ford pe tepuitor. :-t macar aici sa nu exista asa ceva,ca oricum,peste tot ne lovim de asa ceva.
Ex:Dacia 1310 berlina crem 1986 de Ungaria:)) 1.3 54cp 2001-2007
Ex:Ford Focus 1 Facelift Ghia Turnier Colorado Red 2002 1.8tdci 115cp 2006-2009
Ex:Ford Focus 2 Facelift Titanium Hatchback Morello Metalic 2008 2.0tdci 160cp 2009-2015
Ex:Ford Mondeo 3 Facelift Ambiente Hatchback Silverdust 2004 2.0tdci 115cp 2015-2018
white shark
Member
 
Mesaje: 421
Membru din: 30 Ian 2009, 18:44
Maşina: Vw Golf 5 1.9tdi 105cp 2005

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde NOBEL » 18 Apr 2011, 17:14

maxshop,897243 scrie:cine vrea ..mai sunt si voi aduce in continuare ..ai cumparat de la mine si nu ai fost multumit ? NU ? vrei recomandari aici de la colegi ?...am promis moderatorilor ca nu ma mai murdaresc sa raspund ...dar sunt altii care degeaba bat din clanta ....cautati va jante la 300 400euro ..daca nu va convine la 900 lei ....mergeti la targuri ... am oferit preturi extrem de bune fata de orice piata second in romania pe acest site ..cine nu a dorit trimise prin curier a venit personal sa le ia si totul a fost ok .... acum sa va vad cine doreste jante la magazin cu voi .... bine faci rau primesti .... .mai scuteste ma ; jante aici pe net nu mai vedeti voi astia gainari .


...ps ..omul care considera Ford ul un FAIL..ce sa mai zic ...pretentii ....limbaj de copil de MIRC ce ai...si daca se gasesc la 100 euro de ce nu ti cumperi ???.....faci doar reclama sau ce ? povesti ce om cu bulina in geam !!


Hai ca reintru in discutie, ca aseara era prea tarziu pentru vorbe;
Deci mestere, nu te da bine pe langa moderatori ca deja stie lumea de tine pe aici, se stie ce poti pentru ca ai deja ai un renume -si nu o mai face pe icoana ca deja esti manglitor.Si in plus moderatorii ar trebui sa faca ceva cu pacaliciul -spre exemplu un topic despre useri cu reputatii proaste asa cum este si autointitulatul vlad tepes,pentru ca respectivul in afara de business pe forum, altceva mult mai putin, daca ma intelegeti ce vreau sa spun;deci samsar de produse si proaste pe deasupra;
Altceva,colegii de care pomenesti ca sunt multumiti de ceea ce vinzi vad ca intarzie sa apara;
Altceva, pentru ca vrei neaparat sa-ti faci niste aliati pe forum si totodata sa deviezi de la subiect,afla ca nu consider fordul un fail atat timp cat am un ford si nu ma gandesc la altele dar am avut alte masini,avatarul ales de mine este doar o gluma pe care tu bine inteles nu o intelegi si in plus nu incerc sa ma scuz cumva aici.
Mai documenteazate referitor la scriere-limbajul mirc.
Si nu in ultimul rand afla ca daca eram eu pagubitul si mai ales la distanta la care se afla patitul, cred ca iti faceam cu mareee placere o vizita mai faceam si cunostinta si cred ca iti faceam si guler jentile alea.
Intr-un final eu consider ca trebuie sa-i dai paralele baiatului inapoi si sa-ti iei fiarele vechi, in asa fel incat povestea sa se termine cu un hapy end, ramanem cu totii prieteni (ca doar suntem o comunitate mica in care ar trebui sa ne intelegem si sa ne ajutam) iar tu sa nu mai umbli alta data cu cioara vopsita.Daca nu procedezi asa, personal consider ca esti si vei ramane in continuare un mascarici.
Si inca odata, moderatorilor nu-i mai tineti palma ca ajungeti sa fiti partasi la hotie.
P.S.In situatia in care ii vei returna banii baiatului, eu unul iti voi cere scuze pentru tot ce am spus despre tine.
NOBEL
Member
 
Mesaje: 296
Membru din: 02 Iun 2010, 17:21

Re: Am fost tepuit de un "coleg" de forum

Mesajde adicristea » 18 Apr 2011, 17:54

Se inchide pentru moment...
\\\ Cumpara "romaneste"! Salveaza-ti slujba! ///
Nu fi zmeu, s-ar putea sa zbori!
Nemulţumirile oamenilor nu vin din ceea ce li se întâmplă, ci din diferenţa dintre ceea ce li se întâmplă şi aşteptările lor. ™Ciugu®
Imagine
Avatar utilizator
adicristea
 
Mesaje: 6109
Membru din: 18 Ian 2008, 13:01
Localitate: Reading, UK
Maşina: Citroen C4 Picasso 1.6 eHDI
VIN: 00000000000000000

Anterior

Înapoi la Feedback . Reclamaţii . Sugestii . Arhivă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Cine este conectat

În total există 1 utilizator conectat :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 1 vizitator (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login