Asociaţia ClubFord România

Ford mondeo consolă

Discuţii, detalii, propuneri, nelămuriri şi înscrieri în Asociaţia Non-Profit ClubFord România

Ford mondeo consolă

Mesajde Kady » 20 Mai 2016, 23:31

Salut, am un Ford mondeo mk3 2001 și as dori sa schimb consola centrala cu cea din 2005... Dacă ma poate ajuta cineva sau dacă a mai făcut asa ceva se poate schimba? Am desfăcut și am văzut ca difera mufele, am fost la electrician și a zis ca nu se poate. Mulțumesc anticipat
Kady
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 20 Mai 2016, 23:12
Maşina: Ford

Re: Ford mondeo consolă

Mesajde Florin21 » 21 Mai 2016, 11:20

Bine ai venit pe acest forum !

1. Pentru inceput... acesta este un forum impartiti si structurat pe sectiuni. Tu ai postat in cadrul unei sectiuni necorespunzatoare. Incearca sa fi mai atent si sa postezi acolo unde trebuie.

1. Te rugam sa treci la profilul tau sau in semnatura ta cateva date minime pe care trebuia sa le completezi din momentul cand ti-ai facut cont pe acest forum, cum ar fi: tipul si marca de autovehicul, seria de sasiu, motorizarea, anul de fabricatie, localitatea de domiciliu, etc.

2. La orice vrei sa cauti sau sa afli pe acest forum, trebuie sa te gandesti mai intai ca e posibil sa gasesti informatia deja prezenta aici, asa ca, iti recomand inainte de a deschide un topic nou, sa folosesti functia de cautare a acestui forum si o sa ai surpriza sa descoperi asa ceva... :

- viewtopic.php?f=66&t=11522&start=50
- viewtopic.php?f=66&t=86416
Avatar utilizator
Florin21
1nsane Member
 
Mesaje: 7898
Membru din: 10 Iun 2007, 13:47
Localitate: Rm. Valcea
Maşina: Ford Mondeo Mk5, 2.0 TDCi


Înapoi la Asociaţia ClubFord România

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 8 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 8 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1283 pe 23 Apr 2024, 16:22

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login