Asociaţia ClubFord România

Activitatea Membrilor din Craiova - Oltenia

Discuţii, detalii, propuneri, nelămuriri şi înscrieri în Asociaţia Non-Profit ClubFord România

Activitatea Membrilor din Craiova - Oltenia

Mesajde hober » 05 Mar 2009, 18:02

Salut,

Doar ce am primit mailul prin care se confirma calitatea mea de membru si as vrea pe raza Craiovei sa vedem cum putem sa ne organizam si sa vedem cu ce fel de servicii putem obtine parteneriate si colaborari.

Ca si sugestie la nivel general, as propune un parteneriat cu spalatoriile din cadrul benzinariilor OMV. Poate parea greu de atras intr-un parteneriat un nume ca OMV, dar nu cerem benzina gratis ci servicii mai ieftine. Merg pe principiul daca iti speli masina numai la ei, o sa ajungi in majoritatea cazurilor sa alimentezi si la ei, nu o sa te mai duci in MOL sa bagi benzina. E doar o sugestie, si cred ca orice idee e constructiva.
Poate la nivel local sau in diferite orase, mici parteneriate cu spalatorii locale de calitate care ofera servicii in acest sens ar fi de bun augur.

Cum Ford are o cota de piata destul de mare in prezent in Romania, cred ca putem fructifica acest aspect.
Ford Focus II, 1.6 100 CP, trend, 2006

"Primeste tot ce ti se da, dar nu accepta tot ce ti se ofera"

http://www.flickr.com/photos/zhorikaz
Avatar utilizator
hober
Ford Freak
 
Mesaje: 246
Membru din: 11 Apr 2007, 14:41
Localitate: Craiova
Maşina: DJ-13-HEB

Re: Activitatea Membrilor din Craiova - Oltenia

Mesajde adispan » 05 Mar 2009, 18:26

salutam initiativa olteneasca :D

PS - poate incercati sa le dati de urma reprezentantilor ford europe de pe acolo ... ne-ar ajuta foarte mult sa le atragem atentia asupra acestei comunitati de proprietari de ford
adispan
 
Mesaje: 10602
Membru din: 06 Iul 2006, 20:35
Localitate: Bucuresti
Maşina: FF2 2006 hatch 1.4i 80 CP
VIN: WF03XXGCD36M19528

Re: Activitatea Membrilor din Craiova - Oltenia

Mesajde hober » 05 Mar 2009, 18:32

pai m-a condus cineva la o firma care e direct importator, sau furnizor sau cum vreti sa ii spuneti, nu stiu exact statutul, cred ca maine dimineata ma duc peste ei sa ii iau la intrebari.
atata timp cat exista o forma legala de reprezentare a posesorilor ford, cred ca un parteneriat nu e de refuzat.

treaba este ca totul a fost pe nv, cum se spune, adica eu am luat piesele pentru revizie de la ei, dar nu stiu nume de firma, persoana de contact. o sa caut bonul fiscal.

vin cu noutati de indata ce am vesti.

acum am reprocesat informatia legata de ford europe, da, o sa ma interesez in stanga, in dreapta sa vedem cum gasim o pista de plecare.
Ford Focus II, 1.6 100 CP, trend, 2006

"Primeste tot ce ti se da, dar nu accepta tot ce ti se ofera"

http://www.flickr.com/photos/zhorikaz
Avatar utilizator
hober
Ford Freak
 
Mesaje: 246
Membru din: 11 Apr 2007, 14:41
Localitate: Craiova
Maşina: DJ-13-HEB

Re: Activitatea Membrilor din Craiova - Oltenia

Mesajde mirelat » 02 Iun 2010, 21:36

Ford Romania din Craiova este o fabrica privata si inca tanara in Romania. Ar putea fi deschisi la colaborari, cred , dar sa nu va asteptati la miracole!
mirelat
Incepator
 
Mesaje: 2
Membru din: 31 Mai 2010, 06:57
Maşina: Ford Ka


Înapoi la Asociaţia ClubFord România

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login