Asociaţia ClubFord România

Propunere prezentare @ 4TuningDAYS

Discuţii, detalii, propuneri, nelămuriri şi înscrieri în Asociaţia Non-Profit ClubFord România

Propunere prezentare @ 4TuningDAYS

Mesajde Exelerost » 03 Feb 2010, 02:11

Salut baieti, sunt Super Moderatorul "EaGle" de pe forumul 4TuningRO, ma rog, nu conteaza asta. In acelasi timp am infiintat impreuna cu un prieten o comunitate de masini americane, in special Muscle Cars dedicata exclusiv Romaniei. Ideea este ca noi vom avea un stand in cadrul evenimentului 4TuningDAYS ce va avea loc in zilele 13-14 Martie 2010 la RomExpo, Pavilionul Central.
Vrem ca standul sa fie cat mai frumos, sa avem masini demne de a fi prezentate. Vrem putin si bun.
De aceea ne-ar face placere daca voi ne-ati propune cateva din masinile prezente in clubul vostru. Noi le vom examina si vedem daca se incadreaza. Nu trebuie sa platiti nimic.
Ideea este ca noi vrem sa dezvoltam curentul Muscle Car si in Romania, pentru ca se gasesc putine informatii despre acest fenomen fata de tarile vecine.
Rog frumos un administrator sau sub-administrator sa ma contacteze la e-mail-ul exelerost@yahoo.com si sa-mi spuna daca aveti ceva masini ce s-ar incadra in parametrii unui muscle car. Sunt binevenite si Ford-urile OffRoad, dar dupa cum am spus, sa fie ceva mai special.

Sper ca nu se considera SPAM aceasta propunere.
In caz ca cineva este interesat si vrea sa afle mai multe detalii, puteti vedea pe forumul nostru americanmusclecars (.) ro

Nu prea am timp sa urmaresc aici discutia, va rog frumos sa ma contactati pe e-mail.

O zi buna va doresc si multumesc de atentie !
Avatar utilizator
Exelerost
Incepator
 
Mesaje: 1
Membru din: 03 Feb 2010, 01:51

Înapoi la Asociaţia ClubFord România

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 7 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 7 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login