Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
23 Iul 2012, 08:46
$1 scrie:$2alut,
Mulajul de spuma pe care sta cricul in roata de rezerva de dimensiune normala pentru masina din semnatura?
Buna ziua! Suportul cricului pentru modelul dvs., nu mai este. Cu respect.
23 Iul 2012, 09:24
$1 scrie:$2a salut, aveti cumva o antena cu tot cu suportul de pe plafon ?
Am atasat si o imagine:

Buna ziua! Antena buna , nu mai este momentan. Cu respect.
23 Iul 2012, 10:35
$1 scrie:$2alut.
mai ai ilumat numar spate pt FF2? (2 buc?)
cu stima,
Andras
Buna ziua! Nu, momentan nu mai sunt. o zi buna!
23 Iul 2012, 15:50
$1 scrie:$2a intereseaza grila de plastic de sub stergatoare si la ce pret este?
Buna ziua! Din pacate nu mai am grila, reveniti. Cu respect.
24 Iul 2012, 09:27
$1 scrie:$2entru Mondeo MK3 din semnatura aveti compresor clima?
Buna ziua! Da, mai am un compresor de clima cu un suport spart( a cazut o piesa pe el) dar functional. Cu respect.
24 Iul 2012, 16:54
Salut.M-ar interesa o oglinda laterala dreapta reglabila si rabatabila electric daca ai.Modelul este acela cu bec pentru iluminare cand deblochezi masina.Masina este ford mondeo 2005 hatchback.
Multumesc.
24 Iul 2012, 20:52
buna ziua,
ma intereseaza daca ai vasul de expansiune si termostat pt masina din semnatura
e un ford mondeo mk3 din 2003, 1800cmc 125 hp pe benzina
multumesc anticipat
24 Iul 2012, 21:28
Buna.
Ma intereseaza pompa servo pentru masina din semnatura de la avatar.
Multumesc.
Cristi.
25 Iul 2012, 00:55
salut, pentru un focus mk1 la ce pret ai geamu de la sofer sau geamult stanga spate si rezervoru de lichid parbriz !
25 Iul 2012, 09:26
$1 scrie:$2una.
Ma intereseaza pompa servo pentru masina din semnatura de la avatar.
Multumesc.
Cristi.
Buna ziua! pompa servo de motor 1.6, mai am doar ptr focus -2004. Cu respect.
25 Iul 2012, 09:28
$1 scrie:$2alut.M-ar interesa o oglinda laterala dreapta reglabila si rabatabila electric daca ai.Modelul este acela cu bec pentru iluminare cand deblochezi masina.Masina este ford mondeo 2005 hatchback.
Multumesc.
Buna ziua! oglinda cu iluminare in (sub) ea nu mai am, iar celelalte se potrivesc doar ca sunt mai mici. O zi buna!
25 Iul 2012, 16:11
Ma intereseaza o pompa servo pt masina de la profil. SH sau noua...
25 Iul 2012, 16:37
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut.M-ar interesa o oglinda laterala dreapta reglabila si rabatabila electric daca ai.Modelul este acela cu bec pentru iluminare cand deblochezi masina.Masina este ford mondeo 2005 hatchback.
Multumesc.
Buna ziua! oglinda cu iluminare in (sub) ea nu mai am, iar celelalte se potrivesc doar ca sunt mai mici. O zi buna!
Dar este rabatabila electric?Sau manual?
Mersi frumos.
26 Iul 2012, 09:33
$1 scrie:$2a intereseaza o pompa servo pt masina de la profil. SH sau noua...
Buna ziua! pompa servofrana mai am cateva bucati, de servodirectie, nu mai este momentan. O zi buna!
26 Iul 2012, 12:55
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2alut.M-ar interesa o oglinda laterala dreapta reglabila si rabatabila electric daca ai.Modelul este acela cu bec pentru iluminare cand deblochezi masina.Masina este ford mondeo 2005 hatchback.
Multumesc.
Buna ziua! oglinda cu iluminare in (sub) ea nu mai am, iar celelalte se potrivesc doar ca sunt mai mici. O zi buna!
Dar este rabatabila electric?Sau manual?
Mersi frumos.
Pai, am mai multe bucati si nu mai stiu ce iptiuni a avut fiecare, iar numarul de pini din mufa este la fel. Posibil sa fie si modelul cu rabatare electrica. Cu respect.
26 Iul 2012, 15:51
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2una.
Ma intereseaza pompa servo pentru masina din semnatura de la avatar.
Multumesc.
Cristi.
Buna ziua! pompa servo de motor 1.6, mai am doar ptr focus -2004. Cu respect.
Buna ziua! Geamurile sunt la 100lei/buc. Cu respect.
28 Iul 2012, 13:58
Buna ziua,
Un bandou pentru usa fata pe partea dreapta pentru focus 1 facelift in 4 usi aveti?
Multumesc
28 Iul 2012, 15:15
Buna ziua,claxon ford focus mk1 aveti?
1.8 tdci 2003,daca nu ma insel tonalitate inalta.
Multumiri stima
28 Iul 2012, 21:13
Bloc motor 1.6 OHC esteP
28 Iul 2012, 21:22
Buna seara am uitat sa va intreb parbriz incalzit tot pentru ford fpcus mk1,2003,ghia,1.8tdci???
Va multumesc
Stima
O seara buna
29 Iul 2012, 13:08
Buna ,
Compresor clima pt mondeo 2001 benzina mk3 16v duratec-he 1,8cm3 125cp, aveti?
30 Iul 2012, 08:46
$1 scrie:$2una ziua,
Un bandou pentru usa fata pe partea dreapta pentru focus 1 facelift in 4 usi aveti?
Multumesc
Buna ziua! Este bandoul stg. fata de pa caroserie de focus mk1, ptr detalii suanti la numerele de mai jos. Cu respect.
30 Iul 2012, 10:39
$1 scrie:$2una seara am uitat sa va intreb parbriz incalzit tot pentru ford fpcus mk1,2003,ghia,1.8tdci???
Va multumesc
Stima
O seara buna
$1 scrie:$2una ziua,claxon ford focus mk1 aveti?
1.8 tdci 2003,daca nu ma insel tonalitate inalta.
Multumiri stima
Aveti aceste doua componente.
Multumiri stima
Sent from my HTC Vision using Tapatalk
30 Iul 2012, 11:49
Parbriz cu degivrare nu mai am, de fapt ce mai am sunt fisurate, claxon va pot oferi la 25lei. Cu respect.
30 Iul 2012, 16:44
$1 scrie:$2loc motor 1.6 OHC esteP
buna ziua! pentru ce tip de ford va trebuie motorul? o zi buna!
30 Iul 2012, 19:49
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2loc motor 1.6 OHC esteP
buna ziua! pentru ce tip de ford va trebuie motorul? o zi buna!
Pt. SIERRA 1987 berlina.
Multumesc anticipat!
31 Iul 2012, 08:55
$1 scrie:$2una ,
Compresor clima pt mondeo 2001 benzina mk3 16v duratec-he 1,8cm3 125cp, aveti?
Buna ziua! Din pacate momentan nu mai este, reveniti. Cu respect.
31 Iul 2012, 08:57
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2loc motor 1.6 OHC esteP
buna ziua! pentru ce tip de ford va trebuie motorul? o zi buna!
Pt. SIERRA 1987 berlina.
Multumesc anticipat!
Buna ziua! Nu mai am bloc motor de 1600 ohc. Cu respect.
31 Iul 2012, 10:18
Buna ziua,
Am nevoie de doua pistoane motor pentru Ford Focus2 benzina 2004-2008
serie motor HWDA vin WF05XXGCD55J21041.
Ma puteti ajuta?
01 Aug 2012, 15:36
salut
caut 2 pistoane cu biela pt un focus c-max din 2004 1,6 benzina 16 v
nr id WF0MXXGCDM4H01295
motor tip HWDA
cc 1596 cm3
putere 74 kw
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.