Incepeti un subiect aici daca aveti o piesa de vanzare sau dezmembrati o masina
20 Aug 2012, 13:46
@pieserom Nu modulul ABS ma intereseaza, ci pompa centrala de frana, cu sau fara rezervorul de lichid de frana, si fara toba servo. Pompa trebuie sa fie pentru sistem de franare cu ABS, pentru ca am inteles ca au existat masini fara ABS la care pompa a fost diferita. Daca este nevoie, va pot trimite o poza.
20 Aug 2012, 15:15
$1 scrie:$2s putea sa va fac o poza. dar la mine s-a rupt sonda in doua si mi-a ramas 1/2 in cutia de viteze iar capatul cu hexagonul de strans,care l-am recuperat, nu stiu daca va ajuta (e pentru cheie de 22).
buna ziua! sonda este din plastic sau din aluminiu?, totusi ar fi buna o poza macar a mufei, ptr ca-i posibil sa difere. O zi buna!
21 Aug 2012, 07:36
$1 scrie:$2
$1 scrie:$2s putea sa va fac o poza. dar la mine s-a rupt sonda in doua si mi-a ramas 1/2 in cutia de viteze iar capatul cu hexagonul de strans,care l-am recuperat, nu stiu daca va ajuta (e pentru cheie de 22).
buna ziua! sonda este din plastic sau din aluminiu?, totusi ar fi buna o poza macar a mufei, ptr ca-i posibil sa difere. O zi buna!
Am reusit sa scot si restul corpului sondei.Corpul sondei cred ca este din Aluminiu,iar mufa este din plastic.
- FiÅŸiere ataÅŸate
-

- mufa
-

- sonda marche arriere
21 Aug 2012, 09:54
Buna ziua! Da, va pot oferi acest tip de sonda la pretul de 25lei. Cu respect.
21 Aug 2012, 09:55
$1 scrie:$2alut ! ... Chederele de la usile fata ?
Buna ziua! Am mai multe chedere ,insa nu mai stiu lungimea si modelul de cheder ptr masina dvs., daca veniti la mine putem alege. Cu respect.
21 Aug 2012, 21:54
pentru focus 2 turnier an 2006 ma intereseaza ruloul retractabil din portbagaj
Multumesc
22 Aug 2012, 10:26
Buna ziua! De Focus 2 momentan nu mai este pe stoc, reveniti. Cu respect.
22 Aug 2012, 12:58
Buna ziua, m-ar interesa un motor de Fiesta,modelul fabricat in perioada 1989-1995, 1297 cm3,benzina pe injectie.
23 Aug 2012, 11:36
Un pret pt o oglinda electrica incalzita pt un FOrd Focus 2 an 2005 va rog.
23 Aug 2012, 11:36
Un pret pt o oglinda electrica incalzita pt un FOrd Focus 2 an 2005 va rog.
24 Aug 2012, 08:32
$1 scrie:$2una ziua, m-ar interesa un motor de Fiesta,modelul fabricat in perioada 1989-1995, 1297 cm3,benzina pe injectie.
Buna ziua! Am doua motoare de 1.3, ambele au fost pe injectie, iar tipul este J4J si JJA. Cu respect.
24 Aug 2012, 08:47
Salut
Proiectoare ceata ff1 modelul cu semnalizarea in far?
24 Aug 2012, 09:38
Buna ziua,
M-ar interesa un tampon hidroelastic fata dr (langa distributie) pentru masina din semnatura.
Cu stima,
24 Aug 2012, 16:23
$1 scrie:$2n pret pt o oglinda electrica incalzita pt un FOrd Focus 2 an 2005 va rog.
Buna ziua! Momentan nu mai este, reveniti. Cu respect.
25 Aug 2012, 18:54
Buna
Pt C-max airbag-uri fata,plasa bord si centuri fata. Multumesc
25 Aug 2012, 22:00
o bara spate de focus 1 hatchback,cea cu bandou pe ea ?
27 Aug 2012, 11:31
$1 scrie:$2una
Pt C-max airbag-uri fata,plasa bord si centuri fata. Multumesc
Buna ziua! Din pacate momentan nu mai am airbag, plansa si nici centuri, reveniti. Cu respect.
27 Aug 2012, 15:03
$1 scrie:$2 bara spate de focus 1 hatchback,cea cu bandou pe ea ?
Buna ziua! Nu mai am bara spate sh, pe stoc, reveniti. Cu respect.
27 Aug 2012, 16:26
Buna ziua. Ma intereseaza grila din imaginea de mai jos. Astept un pret pe privat. Multumesc!
27 Aug 2012, 16:35
senzor nivel lichid de parbriz pentru focus 2 aveti?
28 Aug 2012, 09:23
Buna ziua! Momentan nu mai am senzorul, reveniti. Cu respect.
28 Aug 2012, 09:30
salut
Vreu sa fac trecerea de la saboti la discuri
Ai ce trebuie?
28 Aug 2012, 12:52
Salut Cristi!
Ai vreo caseta de directie ptr mondeo mk1 1.8 16V benzina? da-mi un pm te rog cu pretu
28 Aug 2012, 15:53
$1 scrie:$2una ziua. Ma intereseaza grila din imaginea de mai jos. Astept un pret pe privat. Multumesc!

Buna ziua! Din pacate momentan nu mai am, reveniti. Cu respect.
29 Aug 2012, 08:40
$1 scrie:$2alut
Vreu sa fac trecerea de la saboti la discuri
Ai ce trebuie?
Buna ziua! Nu, momentan nu mai am sistemul intreg de franare spate cu discuri, reveniti. Cu respect.
29 Aug 2012, 19:50
vand caseta de directie ford focus reconditionata pret 600 lei, reconditionez casete de directie orice model. 0751834359
30 Aug 2012, 08:42
$1 scrie:$2alut Cristi!
Ai vreo caseta de directie ptr mondeo mk1 1.8 16V benzina? da-mi un pm te rog cu pretu
Buna ziua! Da, am caseta de directie, ptr detalii sunati la numerele de mai jos. Cu respect.
30 Aug 2012, 10:41
un claxon pt Focus 2 aveti ?
30 Aug 2012, 11:23
Perii geamuri fata in stare buna pt mondeo mk 2 aveti ? multumesc
30 Aug 2012, 14:50
Caut tija deschidere capota motor
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.