Totul despre membri

Transformare Focus 2

Prezentari cu masini, poze, biografii, liste

Moderator: Cornel001

Transformare Focus 2

Mesajde BloodMoney » 10 Sep 2018, 15:09

Dupa lungi consultari cu jandarmul casei, am stabilit ca la anul sa ne schimbam cotetul, de la actualul f2.5 la noul ff4.
Dar pana atunci mi-am propus un mic proiect cu actuala masina, sa-i aduc cateva inbunatatiri pentru ca masina va ramane in familie, va fi condusa de sotie.

Pe lista de to do, si aici va solicit ajutorul:
1. Vopsire totala, sunt mici zgarieturi mai prin toate colutirile, locuiesc intr-o zona puternic frecventata de masini si domni/domnisoare care au probleme cu estimarea distantei. Ceva recomandari de vopsitorii in Bucuresti care sa nu bage banca in faliment?
2. Schimbarea scaunelor - aici mi s-a pus pata pe scaunele de FF2 ST, piele sau textil, chiar nu conteaza, doar ca la noi nu am reusit sa gasesc asa ceva. Sunt cateva prin UK dar nu fac livrare in Romania. Daca ati vazut interior de ST pe la vre-un parc de dezmembrari din RO, va rog sa-mi dati de veste.
3. O navigatie cu android. Aici a destula informatie datorita topicului dedicat de aici de pe forum.

Poze cu si after de indata ce ma decid asupra punctelor de mai sus si gasesc ce am nevoie.
BloodMoney
Incepator
 
Mesaje: 65
Membru din: 06 Sep 2014, 16:16
Maşina: Ford

Re: Transformare Focus 2

Mesajde mihaibre » 21 Sep 2018, 20:34

salut. pentru transport din anglia poti folosi directuk.co.uk ;) doar ca va fi scump, insa pretul acolo e chiar mic. bafta cu modificarile si cu noul ff :D
Power is nothing without control!
Actual car: FORD FOCUS ST 2.0 ECOBOOST
Ex car: FORD FOCUS ST 2.0 TDCI
Avatar utilizator
mihaibre
1nsane Member
 
Mesaje: 2609
Membru din: 30 Oct 2009, 23:24
Localitate: BUCURESTI
Maşina: FORD FOCUS 2.0 ECOBOOST


Înapoi la Totul despre membri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 14 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 14 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 1197 pe 04 Aug 2014, 15:23

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login