Arhiva sectiunii Boutique (promotionale ClubFord)
Subiect închis

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

02 Iun 2008, 15:50

Kugarth scrie:
toxicristi scrie:UPDATE :
Starea suportilor : trimisi .
[Prin Curier : (aici am avut bafta, fix cand sa ies din bloc sa merg la posta, trece o masina FanCurier prin fata - am oprit-o si i-am dat pachetele :D )

Ai gasit cea mai slaba firma de curierat din tara ...
Inca nu au ajuns suportii asa ca m-am uitat pe site la ei sa caut un numar de tel.
Am gasit un numar de Orange la care sun si IMI INCHIDE!!!
OK, mai au un numar de fix. Sun si pe ala, raspunde o ... domnisoara si imi da un numar de Vodafone din Brasov. Ok sun pe Vodafone si o ... alta domnisoara imi zice ca fara numarul de expeditie nu-mi poate da informatii. Intreb informativ cam in cat timp fac ei livrarile de felul lor si are tupeul sa imi zica "In 24 de ore". Ii explic cam de cand astept eu si imi zice ca sigur s-a intamplat ceva cu expeditorul! Geee, Toxicristi, esti ok? :)
Da-mi si mie numarul ala faimos de expeditie, sau da tu un telefon ametitilor alora sa vedem ce s-a intamplat! (Numarul de vodafone din Brasov: 0723.21.21.96)


Jesus, de ce nu mi-ai zis mai devreme? De fapt, trebuia sa ma uit eu, avand in vedere ca nu a ajuns a doua zi. Sorry ca nu am mai tinut evidenta, dar am fost f ocupat si nu mi-am dat seama.

Firma e ok, prin ei primesc colete de la bucuresti (de la f64 si altii) si ajunge mereu a doua zi. radur a trimis tricourile in tara tot prin ei si nu cred ca au fost probleme.

Sun urgent sa vad ce s-a intamplat!

L.E. Pachetul cica ar fi la Craiova, e posibil sa nu fi fost nimeni la adresa specificata in momentul in care a ajuns curierul?

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 07:19

toxicristi scrie:Jesus, de ce nu mi-ai zis mai devreme? De fapt, trebuia sa ma uit eu, avand in vedere ca nu a ajuns a doua zi. Sorry ca nu am mai tinut evidenta, dar am fost f ocupat si nu mi-am dat seama.
(...)
Sun urgent sa vad ce s-a intamplat!
L.E. Pachetul cica ar fi la Craiova, e posibil sa nu fi fost nimeni la adresa specificata in momentul in care a ajuns curierul?

Nu ti-am zis mai devreme pentru ca am vazut ca nu au ajuns nici la altii. Dar nu mi se pare normal sa stai tu cu ochii pe ei sa vezi daca sunt in stare sa vina cu coletul sau nu. Numarul meu de telefon l-ai trecut pe colet? Ca nu m-ar mira sa ma fi cautat dimineata cand sunt la serviciu ...

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 08:27

am primit si eu suportii ieri, azi ii montez, merci mult toxicristi.

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 09:37

ieri i-am ridicat de la posta. mii de multumiri Cristi =D>

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 10:04

Au ajuns si la mine!! Mii de mulumiri si aprecieri pentru efortul facut, Cristi.
de ieri, fusionul meu este mult mai mandru!
Raman dator, toxicristi!
Stima!

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 11:28

Au ajuns si la mine, multumesc mult Toxicristi, cand vin la Brasov dau o bere, doua, trei, samd......
^:)^ ^:)^ ^:)^

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 11:33

:) :D/ <:-P Si la mine au ajuns!
Multumesc mult toxicristi! ^:)^ ^:)^ Toata stima si respectul! >:D<

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 17:06

Gata, am reusit sa intru si eu in posesia lor, sar'mana in numele celor 5 mandri posesori de suporti de numere :)

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 21:10

multam pt suporti,i-am si montat deja

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

03 Iun 2008, 23:29

<:-P Si la mine au ajuns!
Multumesc mult toxicristi! ^:)^ Toata stima si respectul!
Am admirat grija pentru detalii si pentru integralitatea coletului (posta)! Cuvintele sunt uneori de prisos ....

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

04 Iun 2008, 11:24

Sarumina toxiii....venit suportii (vineri gasit hirtia), simbata luati si pusi =D>
ACUM NU MAI FAC RECLAMA GRATIS LA ROMCAR :D
Mah, ai muncit ceva la impachetat, ar trebui sa suplimentam macar pt scotch-ul folosit si pt etichete :) ca sa nu zic de deranjul tau. Dau o bere cind ajung prin BV ;)

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

05 Iun 2008, 17:33

ma inscriu si eu pt urmatoarea lista.se pare ca am inceput prima zi cu cersitul :-*

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

05 Iun 2008, 22:40

deci, ce e de facut ca sa avem si noi?

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

06 Iun 2008, 20:55

Acum mai am 9 seturi de suporti. Conform listei secundare ordonate cronologic dupa data mesajului/PM-ului/IM-ului prin care s-a exprimat dorinta de a primi unul voi trimite PM-uri userilor din lista cu datele de plata si alte detalii.

Din pacate, ceilalti vor trebui sa astepte o noua lista. Nu va pot da niciun termen in acest sens, slabe sanse sa ma ocup tot eu (in principal datorita faptului ca nu stau in Buc).

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

08 Iun 2008, 15:05

Multumiri lui toxicristi si lui octav_m pt eforturile depuse pt k noi sa ne bucuram de suportii "clubford" pe masinile noastre. Sunt muuuult mai frumoase asa...
=D> =D> =D> =D> =D>
Era sa uit...eu i-am ridicat de la intalnirea de ieri.
Toata stima,

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

08 Iun 2008, 15:15

se poate spune cine e pe lista secundara ? :D

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

09 Iun 2008, 08:56

mai ai 1 set in plus? as vrea si eu unu.

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

09 Iun 2008, 10:27

Daca e cineva din craiova, s-ar putea sa mai am eu un set ... inca nu stiu sigur daca cel pentru care l-am luat il mai vrea sau nu.

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

09 Iun 2008, 14:16

vreau si eu un set de suport de numere !!! si cat costa??

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

12 Iun 2008, 08:42

Am trimis PM la doritorii la care au mai ajuns suporti.

Re: Suport de numere ClubFord - a treia serie

16 Iun 2008, 20:38

Va rog nu mai insistati, CA NU MAI AM SUPORTI. Sper sa fie disponibili prin asociatie, in curand :) (o sa vedeti aici un topic gen "Suport de numere ClubFord - a patra serie" cand acest lucru se va intampla!)
Subiect închis