Arhiva sectiunii Boutique (promotionale ClubFord)
Subiect închis

Celelalte promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

31 Dec 2009, 02:50

Pentru o prezentare a materialelor promotionale disponibile, accesati ClubFord Shop. Acest subiect va trata distributia acestora (mai putin polarele, care au regim separat).

Stickerele si suporturile de numar se distribuie in orasele mai active prin reprezentantii regionali, la intalniri. Daca totusi nu poti ajunge la intalniri si doresti un sticker/suport, ia legatura cu reprezentantul din orasul tau (prin PM, click pe numele din lista de reprezentanti regionali), si, daca dispune de timp, dati-va o intalnire (avand in vedere ca reprezentantii depun munca voluntara, ca orice persoana ce se implica in comunitatea noastra, trebuie sa te deplasezi tu la acesta).

La data scrierii mesajului, se gasesc stickere de toate felurile si suporti la reprezentantii regionali. Deocamdata nu am facut un sistem pentru cei din afara oraselor din lista - o sa vad la urmatoarea comanda de suporti/stickere (daca voi face un astfel de sistem, f probabil ca stickerele se vor trimite NUMAI impreuna cu suporti de numar, cu plata in avans, stickerele fiind gratis). Va rog nu dati PM cu cerere de stickere prin posta, momentan nu am cum sa trimit. :(

Momentan, gasiti stickere&suporturi la majoritatea reprezentantilor regionali. Daca le-au epuizat, va rog sa aveti rabdare pana la urmatoarea comanda.

Daca crezi ca orasul tau ar trebui sa fie in lista cu un reprezentant regional sau daca va strangeti, intr-un oras sau zona, un numar de minim 4-5 persoane care doresc suporti (expediate printr-o singura trimitere, cu plata in avans), da-mi un PM si o sa te am in vedere la urmatoarea comanda.

Din cauza timpului, din pacate in afara cercului de reprezentanti nu prea putem trimite promotionale. Totusi, mai sunt voluntari care se ofera sa trimita stickere prin scrisori postale.

O sa va tin la curent cu noutatile care apar legate de promotionalele ClubFord.

Toate cele bune,
Cristi


tags: Stickere ClubFord sticker autocolante suporturi de numar suporti de numar ClubFord

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

31 Dec 2009, 06:56

foarte tare....astept suportii de numar de 2 ani, si cred ca acum se usuca vopseaua :D

PS nu vreau sa suna ca antireclama, dar asta este adevarul

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

03 Ian 2010, 11:39

vreau si eu un sticker cu club ford ptr luneta cum fac sa intru in posesia lui ?,sunt din buc.

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

04 Ian 2010, 20:45

daca la Craiova ajung stickere clubford (transparente), sa inteleg ca ar fi disponibile si pe Bucuresti ?
cum ziceam candva, unul transparent m-ar tenta.

@ovibc nu stiu cum e pe la tine pe la Bacau, dar aici, in Bucuresti, am facut comanda si am primit suportii. Si sunt tare mandra de ei ;)

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

04 Ian 2010, 21:42

Nu s-a facut niciodata comanda DOAR ptr Bucuresti, mereu au fost impartiti prin tara. Doar ca acum a primit Bacaul suporturi ClubFord, prin Ciprian.

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

05 Ian 2010, 12:40

ok, am luat deja legatura cu el...multumesc

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

05 Ian 2010, 13:48

aveti cumva si o poza cu stickerul ? :D m`ar interesa

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

05 Ian 2010, 22:54

Ai citit prima propozitie din primul mesaj?

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

07 Ian 2010, 14:17

e lunga :))

Re: Promotionale ClubFord (stickere, suporturi de numar, etc)

07 Ian 2010, 16:21

mii de multumiri lui dbordeana pentru stickere au ajuns azi drumuri bune sa auzim de bine.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

24 Ian 2010, 22:51

din madrid pot primi si eu ?
Ultima oară modificat de Alen pe 24 Ian 2010, 23:01, modificat 1 dată în total.
Motiv: probabil asta voiai sa scrii

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

24 Ian 2010, 23:04

da sunt in madrid si as dori si eu o emblema si ce se mai poate, le platesc eu cind ajung aici

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

03 Feb 2010, 22:36

am mai scris mai sus vreau si eu un stiker cu club ford ,sunt din buc vin sa-l iau e chiar asa complicat?

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

04 Feb 2010, 00:44

^^ Citeste al doilea paragraf.

@dragos_focus : momentan nu pot trimite prin posta.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

18 Mar 2010, 11:00

Salut si eu as dori acel sticker oval. Eu sunt din campia turzii dar in timpul sapt stau la cluj. ma poate ajuta cineva care sta in cluj sa achizitionez si eu acest sticker.Va multumesc

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

26 Mar 2010, 15:40

Sticker poti primi la intalniri.
Se fac intalniri lunare in a doua sambata din luna, sus in parcarea Iulius Mall.
De asemenea se fac intalniri saptamanale vinerea seara.
Pentru luna aceasta, poti urmari informatiile despre intalniri aici viewtopic.php?f=31&t=46695.
De asemenea, te poti inscrie in grupul ClubFord Cluj aici ucp.php?i=168.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

14 Apr 2010, 20:42

nu va mai agitati ptr stickere,si le dau smecherii intre ei,dar au pretentia sa aiba toate fordurile lipite asa ceva.rusine de un an de zile tot zic ca vin personal sa-l iau dar degeaba.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

14 Apr 2010, 20:56

deci tu ai o problema cu ajunsul la intrunirile lunare organizare in orasul din care esti (nu scrie in profil) sau cu ce? Vorbeste cu reprezentantul zonal sau cu cine distribuie la tine-n zona sa-ti pastreze, dar nu garanteaza nimeni ca iti vine la usa casei. Macar treci o data pe la intalnirile lunare. Daca esti din cta, fii sigur ca reprezentantul zonal are de fiecare data stickere de impartit tuturor celor care vor, deci esti binevenit :)

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

14 Apr 2010, 21:14

Iti dau contul meu, imi pui 5 lei, si iti vine acasa intr-o saptamana :) E oferta limitata, valabila 24 de ore doar ptr tine :D Restul care vor stickere, sa mearga la intalniri :)

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

15 Apr 2010, 20:58

sunt din buc si nu am timp sa vin la intalnirile organizate dar ultima oara am contactat pe cine imparte pe buc si am spus ca merg pers sa-l ridic dar nu aveau tiparite sau cam asa ceva,nu e vb de bani ca il achit cat costa dar imi doream si eu unul sa-l pun pe fordul meu. ,poate cu alta ocazie voi face rost de unul,ar fi chiar penibil sa-mi trimiteti de la brasov un sticker,va multumesc oricum.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

15 Apr 2010, 21:19

salutare

multumiri inca o data lui martini , am primit si suportii de nr la ultima intalnire din c-ta , si un sticker pt un amic care nu intra pe forum dar este fordist desavarsit. deci se poate .

bafta.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

15 Apr 2010, 21:41

Din ce stiu eu, cei din Bucuresti au stickere (cel putin nu mi-au spus ca nu ar avea).

Eu incerc sa tin reprezentantii regionali cat de bine aprovizionati posibil, in limita timpului meu si al lor.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

23 Apr 2010, 17:47

@adycristea,trimite-mi adresa pe PM si te rezolv.......ca sa intri si tu in rindul smecherilor ;) :D

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

28 Apr 2010, 20:25

Si eu vreau un stiker daca se poate.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

28 Apr 2010, 20:49

Momentan pentru stickere in Bucuresti cred ca ar fi mai ok sa intrebi pe topicul de intalniri de seara sa vezi cine mai are si sa te potrivesti cu respectivul la o intalnire de seara sau lunara.

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

03 Mai 2010, 08:54

La intalnirea de la Brasov gasim stickere, suporturi ?
La cine?

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

03 Mai 2010, 11:10

La stand :)

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

04 Mai 2010, 22:01

multumesc dbodarnea pentru suporti si sticker!

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

04 Mai 2010, 23:20

Cine vrea stickere pe bucuresti poate apela si la mine tot sunt free :D
Cu Stima

Re: Distributie promotionale ClubFord (stickere, suporturi, etc)

07 Mai 2010, 18:52

Salut. Sund din Mures , unde gasesc stickere?
Subiect închis