Vanzare

vand sistem office ieftin p4

Toate subiectele in care nu s-a scris de 3 luni (15.02.2008)
Masini, piese, sisteme audio, totul e de vanzare.

Moderatori: KomandantuR, adicristea

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde micutu » 08 Mai 2008, 01:07

special pentru badboy2cm 280 ron
micutu
Ford Freak
 
Mesaje: 140
Membru din: 11 Oct 2005, 21:57
Localitate: alexandria

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde badboy20cm » 08 Mai 2008, 18:48

la OI:))
Avatar utilizator
badboy20cm
1nsane Member
 
Mesaje: 4043
Membru din: 28 Ian 2008, 15:47
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mondeo Turnier , Buil date 02/05/2001 , 1.8cmc , benzina , 125 ccp , 16 valve , 6 airbag
VIN: WF0WXXGBBW1U89568

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde micutu » 08 Mai 2008, 21:31

up, pai esti deja
micutu
Ford Freak
 
Mesaje: 140
Membru din: 11 Oct 2005, 21:57
Localitate: alexandria

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde micutu » 13 Mai 2008, 20:02

up
micutu
Ford Freak
 
Mesaje: 140
Membru din: 11 Oct 2005, 21:57
Localitate: alexandria

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde micutu » 20 Mai 2008, 14:39

250 ron
micutu
Ford Freak
 
Mesaje: 140
Membru din: 11 Oct 2005, 21:57
Localitate: alexandria

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde micutu » 18 Iun 2008, 08:57

up pentru monitor
micutu
Ford Freak
 
Mesaje: 140
Membru din: 11 Oct 2005, 21:57
Localitate: alexandria

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde badboy20cm » 18 Iun 2008, 10:05

hai ca ajungi tu la cei 16-17 sute :)) pana ;la urma ,
Avatar utilizator
badboy20cm
1nsane Member
 
Mesaje: 4043
Membru din: 28 Ian 2008, 15:47
Localitate: Bucuresti
Maşina: Mondeo Turnier , Buil date 02/05/2001 , 1.8cmc , benzina , 125 ccp , 16 valve , 6 airbag
VIN: WF0WXXGBBW1U89568

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde micutu » 23 Iun 2008, 23:38

stai linistit ca nu l vand mai jos de atat.
micutu
Ford Freak
 
Mesaje: 140
Membru din: 11 Oct 2005, 21:57
Localitate: alexandria

Re: vand sistem office ieftin p4

Mesajde alexaltdar40 » 03 Iul 2008, 18:19

Deci vre-o unitate mai ai? Ca eram interesat!
Ford Sierra 2,0 OHC 1986 / 29 de ani, si mai merge 29 ... :D
Ford Cortina 1,6 OHC / 1973 , are 42 de ani si e o masina de poveste ... :D
Audi A4 1.8 TURBO / 2002 , multitronic, 150 de cai ... :D
Lada 1500 / 1980 , in curand doar o amintire ... :D
.... in curand si altele ....
Avatar utilizator
alexaltdar40
1nsane Member
 
Mesaje: 3713
Membru din: 17 Mai 2005, 20:32
Localitate: Buzau - Cotorca
Maşina: Ford Sierra 1986 + Ford Cortina 1973 + Audi A4 2002

Anterior

Înapoi la Vanzare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 6 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 6 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 9746 pe 02 Mar 2026, 11:01

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login