Jante 13" sau 14" 4x108
Salut! Are cineva un set de 4 jante pe 13" sau 14", 4x108? Eventual si cu cauciucuri, in orice stare ar fi ele? Dar ieftin de tot... sa pot muta Capri-ul de colo-colo... Nu am pretentia sa fie "impecabile" sau "ca noi", doar sa fie!
Multumesc!
Multumesc!
-

cristivw - Incepator
- Mesaje: 96
- Membru din: 06 Dec 2006, 02:30
- Localitate: Constanta
- Maşina: EX: 1969 Ford Capri 2300GT