Subwoofer pe Mondeo mk3
M-am tot uitat pe forum si nu am gasit pe nimeni care sa aiba subwoofer, si de altfel care sa spuna ce putere are, cum se aude, etc.
Vreau sa-mi montez unul de 300W RMS, dar nu stiu cat de mult s-ar auzi in habitaclu, avand in vedere ca e sedan.
Astept pareri pe subiect, mai ales de la cei care au sau care au avut asa ceva.
Multumesc.
Vreau sa-mi montez unul de 300W RMS, dar nu stiu cat de mult s-ar auzi in habitaclu, avand in vedere ca e sedan.
Astept pareri pe subiect, mai ales de la cei care au sau care au avut asa ceva.
Multumesc.
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/solar-kate-70.html]Solar Kate[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/alexa-80.html]Alexa[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/sofiia-67.html]Sofiia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/sofiia-67.html]Sofiia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/medix-kate-16.html]Medix Kate[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Local Private Lady Chat [/url]
-

gheta_gabi - Member
- Mesaje: 288
- Membru din: 03 Iun 2010, 05:42
- Localitate: Bucuresti
- Maşina: VW Passat - 2.0 TDI - 140cp - DSG

Deci faci cum crezi eu miam spus parerea
