Discutii libere/forum

PFA - experiente

ATENTIE: topicurile care nu isi au locul aici sunt sterse sau inchise fara avertizare, iar userii care continua sa greseasca risca suspendarea contului !

Moderator: Automatistul

PFA - experiente

Mesajde melcu79 » 04 Apr 2011, 21:29

Salutare,

Din motive obiective si subiective, urmeaza sa imi deschid un PFA - si mi-ar fi de ajutor orice interventie a colegilor cu experienta in domeniu..

Primul lucru pe care l-am aflat e ca fara sa ai acordul vecinilor nu poti merge mai departe - asta daca locuiesti la bloc. :D

M-am lamurit cu contractul de comodat pe sediul social - sau asa sper. =D>

Care e treaba cu comodatul pe auto?
Sa auzim de bine si sa mergem la fel!
Avatar utilizator
melcu79
Gold Member
 
Mesaje: 949
Membru din: 08 Oct 2007, 22:08
Localitate: D.Taberei, Bucuresti
Maşina: Fusion Comfort,2007, 68 cp

Re: PFA - experiente

Mesajde ady_gb » 05 Apr 2011, 00:14

salut
acordul vecinilor este pt sediu social . e nevoie de 3,4 semnaturi(in general de la vecinii de deasupra si dedesupt si de la vecinii de palier) tot pe fromularul ala semneaza si asoc de proprietari.
pe langa contr de comodat e necesar si extrasul CF recent pt locuinta in care se face sediul social.
Focus 2 HB 1.6i, 101CP, 2005
ady_gb
Ford Freak
 
Mesaje: 102
Membru din: 18 Dec 2006, 13:20
Localitate: Fagaras, jud.Brasov


Înapoi la Discutii libere/forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Cine este conectat

În total sunt 4 utilizatori conectaţi :: 0 înregistraţi, 0 invizibili şi 4 vizitatori (date care se bazează pe utilizatorii activi în ultimele 5 minute)
Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 2573 pe 30 Sep 2024, 17:07

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

Zile de naştere

Nicio zi de naştere astăzi

Site Login